Skinzone získal certifikaci na označení Český výrobek

Praha, 24. října 2012 – Společnost Skinzone™, výrobce dekorativních polepů – skinů a kvalitních ochranných fólií ScreenShield™ získala certifikát Český výrobek. Český výrobek s.r.o. aktivně podporuje české výrobky, čímž propaguje lokální výrobce a samotné spotřebitele. Označení Český výrobek pomáhá zákazníkům v orientaci při nákupu českých výrobků tak, aby je mohli lépe identifikovat a nakoupit. (TZ)

Růst společnosti Skinzone deklaruje rozšíření působnosti i na okolní evropské trhy.  Od září 2012 působí Skinzone™ také na Slovensku, ve Velké Británii, v Německu, Švédsku, Itálii,  Polsku, Španělsku, Rakousku, Švýcarsku,  ve Francii a ve zbylých zemích EU.

Skinzone s.r.o., společnost se dvěma produkčními centry v Praze a Bratislavě, se specializuje na dekorace (výběr obrázků z galerie Skinzone™ nebo nahráním vlastní fotografie) a kvalitní ochranu plochy zařízeních dennodenní potřeby (notebooky, tablety, e-čtečky, chytré telefony, kávovary, ledničky, atp.). V nabídce disponuje databází čítající až 1700 přesně zaměřených zařízení a neustále doplňuje nabídku o nové hardware produkty, které přicházejí na trh. Skinzone je také výrobcem kvalitních ochranných fólií prodávaných na trhu pod značkou ScreenShield™. Během svého krátkého působení na trhu si značka  ScreenShield™ získala oblibu u koncových zákazníků, kteří tyto fólie považují za jeden z nejlepších způsobů ochrany zařízení s dotykovými displeji (přes 90% doporučení na heureka.cz). Více informací naleznete na http://skinzone.cz/.