Společnost Skinzone představuje nový web a rozdává slevy

Praha, 16. října 2014 – Společnost Skinzone, český výrobce kvalitních ochranných a dekorativních fólií pro elektronická zařízení, dnes spustila zásadně přepracované webové stránky a eshop. Současně připravila pro své zákazníky 50% slevu na veškeré své portfolio produktů, kterou mohou využít všichni zákazníci zcela bez omezení. (TZ)

Webové stránky a eshop společnosti Skinzone (www.skinzone.cz) patří již několik let mezi jedny z nejoblíbenějších mezi českými zákazníky, o čemž svědčí certifikát „Ověřeno zákazníky“ společnosti Heureka a fakt, že 91 % zákazníků by eshop doporučila svým známým. Společnost Skinzone nyní své webové stránky výrazně vylepšila – od dnešního dne přinášejí zákazníkům zcela přepracovaný design, obsah i technologie.

Pro maximální uživatelskou přívětivost byl při vývoji webu kladen velký důraz mj. i na responzivní design, díky němuž se stránky dokážou skvěle přizpůsobit displejům jakýchkoli mobilních zařízení. Výsledkem všech inovací je moderní web s více než 5× rychlejší odezvou oproti předchozí verzi stránek, s moderním vzdušným provedením a mnohem intuitivnějším rozhraním pro uživatele.

Kromě dominantního grafického pruhu s rotujícími bannery, které vedou přímo do sekcí s nejoblíbenějšími produkty, je na titulní stránce integrován nový konfigurátor produktů, díky němuž postačí zákazníkům k dokončení objednávky nových skinů pouhé tři kroky. Stačí zvolit jejich elektronické zařízení, intuitivně vybrat předpřipravený grafický motiv (z více než 1 250 originálních souborů) nebo nahrát vlastní, a zadat doručovací údaje.

„Ještě před devíti měsíci bych nevěřil, že proces aktualizace webových stránek může být tak zdlouhavý a náročný. Naši webovou misi jsme ovšem nyní zdárně dokončili a připravili u této příležitosti pro naše zákazníky i atraktivní slevu. Věřím, že obojí zákazníci ocení,“ uvedl Petr Svoboda, Business Development Manager společnosti Skinzone.

Dárek pro všechny zákazníky – vše za polovinu

Dnešním dnem startuje kromě nových webových stránek společnosti Skinzone také její mimořádná prodejní akce, v jejímž rámci si mohou všichni zákazníci objednat jakýkoli produkt Skinzone za pouhou polovinu běžné ceny. Pro objednání produktů s 50% slevou stačí v průběhu objednávky zadat slevový kód „WEB2014“. Množství objednávaných produktů přitom není jakkoli limitováno. Jediným omezením této akce je doba trvání, které končí 30. října 2014.

O společnosti Skinzone

Skinzone s.r.o., česká společnost se dvěma produkčními centry v Praze a Budapešti se specializuje na výrobu a prodej kvalitních dekorativních fólií Skinzone™ (výběr obrázků z galerie Skinzone™ nebo nahráním vlastní fotografie) a ochranných fólií Screenshield™ (zákazníky považovány za jeden z nejlepších způsobů ochrany zařízení s dotykovými displeji – přes 85 % doporučení na portálu heuréka.cz). Společnost disponuje databází čítající okolo 2 000 přesně zaměřených zařízení a neustále ji doplňuje o nové produkty, které přicházejí na trh. Dokáže tak flexibilně reagovat na aktuální poptávku zákazníků z České republiky i ze zahraničí. Firma úspěšně působí na trzích v Německu, Francii, Velké Británii, Švédsku, Španělsku, Slovensku, Maďarsku, Rumunsku, Itálii, Švýcarsku, Polsku a Rakousku. Je schopná distribuovat své výrobky i do ostatních států světa. Více informací naleznete na webu skinzone.cz.