Electro World exkluzivně: k chytrému fotoaparátu Samsung NX 1000 tablet za 1 Kč

Praha, 29. října 2012 – Electro World, jeden z největších evropských prodejců elektroniky připravil pro své zákazníky ve spolupráci se společností Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o. speciální předvánoční nabídku. Od 31. 10. nabídne k novým chytrým fotoaparátům Samsung NX 1000 tablet stejné značky jen za 1 Kč! (TZ)

Chytré fotoaparáty řady Samsung NX s integrovanou wi-fi v sobě spojují výhody kompaktních fotoaparátů s profesionální obrazovou kvalitou zrcadlovek. Přístroje mají elegantní tenké provedení, jsou malé a lehce přenosné. Fotoaparát Samsung NX 1000 s wi-fi a 20 mpx má největší APS-C snímač s nejvyšším rozlišením 20,3 ve své kategorii, umí nahrávat video v kvalitě full HD, snadno se ovládá a má kreativní funkce. Je k dostání ve třech barevných provedeních. Součástí balení je všestranný objektiv (20 – 55 mm) pro zachycení zážitků při každé příležitosti. K dostání je dále široká nabídka objektivů, která rozšíří možnosti využití fotoaparátu, od extrémně širokoúhlých objektivů pro focení krajin až po teleobjektivy s velkým přiblížením a univerzální zoomy.

Zákazníci Electro Worldu si od 31. 10. 2012 mohou ve všech jeho prodejnách k přístrojům Samsung NX 1000 za 14 999 Kč zakoupit tablet Samsung Galaxy jen za jednu korunu. Získají tak ideální kombinaci produktů, která rozšíří funkce fotoaparátu. Tablet je totiž možné použít jako hledáček a bezdrátový ovladač, který ocení fotografové zejména při skupinových fotografiích. Již tak nebudou muset složitě dobíhat k ostatním, aby byli na snímku také zachyceni. Navíc díky vestavěné wi-fi mohou uživatelé jedním tlačítkem pořízené snímky ihned sdílet s přáteli na sociálních sítích, například na Facebooku, či je bezpečně uložit do počítače, mobilu, případně na cloud server.

O Electro Worldu

Electro World je jedním z největších evropských a lokálních řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů. Na domácí trh vstoupil v roce 2002 a v současnosti je pod touto značkou otevřeno v Čechách a na Slovensku 24 prodejen. Electro World je od začátku vstupu na náš trh jedním z lídrů maloobchodu s elektrem a ročně v jeho obchodech nakupují milióny zákazníků.

Electro World patří do nadnárodní skupiny Dixons Retail, světově známé společnosti specializované na elektrické spotřebiče. Vedle značky Electro World patří do Dixons také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp v severní Evropě, UniEuro v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku, Electro World v Turecku, PC City ve Francii a Itálii nebo internetový obchod Pixmania.com po celé Evropě. V současné době provozuje Dixons Retail ve 28 zemích více než 1.300 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 40.000 osob. V obchodech patřících do skupiny Dixons Retail každoročně nakupuje přes 100 miliónů zákazníků.