Na Slovensko přichází jednička v prodeji pobytů a zážitků, slevový server NewGo.cz

Ostrava – 31.10.2012 Oblíbený český slevový server NewGo.cz zaměřený na cestování vstupuje na Slovensko. Za hranice vykračuje s nabídkou zimní dovolené pod Veľkou Račou či romantickým pobytem v Hluboké nad Vltavou a s cílem stát se slovenskou jedničkou v prodeji slev pobytů a zážitků. (TZ)

Jeden z nejoblíbenějších slevových serverů Česka přichází na Slovensko. NewGo.cz spustil 26. října na webové adrese www.NewGo.sk slovenskou verzi on-line prodeje pobytů a dovolených se slevami 40 – 60 %.

„Slovenští zákazníci nakupovali už předtím na českém portálu. Chceme jim vyjít více vstříc. Ceny uváděné v eurech, levnější a rychlejší platby na slovenský účet i komunikace ve slovenštině na slovenském telefonním čísle pro ně budoud pohodlnější,“ vysvětluje motivy pro rozvoj působení NewGo.cz ředitel firmy New Travel.cz ing. Roman Břenek. Cestovní agentura New Travel.cz s.r.o., která za portálem NewGo.cz stojí, je jedním z největších internetových prodejců zájezdů v ČR.

NewGo.cz rozširuje záběr na Slovensko v předvečer svých prvních narozenin s vysokými ambicemi. Během 12 měsíců od spuštění české verze navštívilo web NewGo.cz, který nabízí slevy na cestování, víkendové pobyty, wellness a zážitky, přes 1 milion lidí. Zákazníci za tu dobu ušetřili víc než 32 milionů korun. Portál se v České republice probojoval na špici popularity slevových serverů v kategorii cestování a na Slovensku chce obsadit minimálně stejně dobrou pozici.

Start NewGo.sk v exponovaném předvánočním období má ulehčit dobré renomé, kterému se NewGo.cz těší: podle nezávislých recenzí by jej 97 % hodnotících klientů doporučilo i svým přátelům.

„Načasování spuštění NewGo.sk na začátek období vánočních nákupů vychází z výsledků aktuálních průzkumů, podle kterých budou vouchery na pobyty a zážitky jako dárek hitem letošních Vánoc,“ komentuje okolnosti termínu startu NewGo.sk ing. Břenek.  „Z tohoto pohledu se konec října zdá jako ‚za pět minut dvanáct‘, ale zalíbila se nám ta souhra s výročím fungování NewGo.cz v Česku. Slovenská verze je tak pěkným narozeninovým dárkem,“ poodhaluje plány a víze NewGo.sk.

Rychlá fakta o NewGo.cz:

NewGo je specializovaný slevový portál nabízející slevy pobytů a zážitků v rámci ČR i zahraničí, který provozuje společnost New Travel.cz s.r.o., jeden z největších internetových prodejců zájezdů, který v České republice působí od roku 2006. Portál NewGo.cz spustil on-line prodej 27. 10. 2011, v září 2012 byl zahájen prodej voucherů v kamenných pobočkách cestovních agentur a 26. 10. 2012 odstartovala svůj provoz slovenská verze NewGo.sk. Za 12 měsíců působení na českém trhu navštívilo web NewGo.cz více než 1 000 000 unikátních návštěvníků, komunita fanoušků stránky NewGo na Facebooku  se rozrostla na třetí nejpočetnější z české kategorie cestování. Zákazníci NewGo.cz za 12 měsíců v součtu ušetřili 32 790 629 Kč, přičemž průměrná výše nabízené slevy činí 45 %. Zákazník NewGo pořizuje svůj pobyt levněji v průměru o 2013 Kč.