TRANSCEND HUB3 – USB 3.0 Hub s portem pro rychlé nabíjení

V Brně,31. října 2012 – TRANSCEND uvádí na trh HUB3 – hub USB 3.0 s 4 porty. Tento výrobek byl navržen pro uživatele, kteří požadují větší počet portů USB 3.0 ve svých počítačích. (TZ)

HUB3 umožní připojit k počítači větší množství zařízení prostřednictvím rychlého rozhraní USB 3.0. Díky tomu, že je standard USB 3.0 kompatibilní s předchozími verzemi, lze také používat periferní zařízení s USB 2.0 a USB 1.1.

Hub je vybaven speciálním portem pro nabíjení a externím napáječem, což zkrátí dobu nabíjení smartfonů, tabletů nebo jiných přenosných zařízení ve srovnání s běžným USB portem.

Dodatečný napáječ je vhodný také pro více energetický náročnějších zařízení a zaručuje stabilitu provozu.

Zařízení podporuje systém Windows 8, a také Windows 7/Vista/XP, Mac OSX 10.2.8 a novější a také Linux Kernel 2.6.30 a novější.

Specifikace:

Model TS-HUB3
Hmotnost [g] 44
Rozměry [mm] 78,6 x 49,5 x 15
Výstup 4x USB 3.0
Napájení 5V/0,9A z USB portu
12V/1,5A z napáječe

Záruka a cena:

Na zařízení se vztahuje dvouletá záruka výrobce.
Doporučená maloobchodní cena činí 675,- s DPH

Více informací: www.transcend-info.com

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.