Malé a domácí kanceláře mohou díky společnosti Epson snížit náklady na černobílý tisk

6. listopadu 2012 – Nová řada LED tiskáren Epson pomáhá malým a domácím kancelářím snížit náklady na černobílý tisk. Modely WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW nabízejí nejlepší hodnoty TCO (celkové náklady na vlastnictví) ve své třídě, zejména díky oboustrannému tisku, vysoké rychlosti tisku až 30 str./min# a pracovnímu cyklu až 30 000 stran měsíčně. (TZ)

Oba modely patří mezi jednoúčelové tiskárny, přičemž AL-M200DW nabízí možnost bezdrátového připojení v kanceláři. Tiskárny lze prostřednictvím připojení k síti sdílet v rámci malých pracovních skupin. Díky kompaktní velikosti a vysouvacímu zásobníku papíru je lze rovněž snadno umístit na stůl.

Každý z modelů WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW využívá snadno vyměnitelné černobílé zásobníky toneru. Vzhledem k uživatelsky přívětivému provedení stačí zásobník toneru vložit do slotu a otočit jím. Pracovníci se tak místo údržby tiskáren budou moci soustředit na svou práci.

Elise Delarue, produktová manažerka společnosti Epson Europe, říká: „Tyto nové LED tiskárny nabízejí velmi nízké celkové náklady na vlastnictví a navíc jsou kompatibilní s aplikací Epson iPrint. Uživatelé si mohou nainstalovat tuto aplikaci a tisknout bezdrátově z chytrých telefonů nebo tabletů# odkudkoli v kanceláři: ideální řešení pro rychlý tisk dokumentů na poslední chvíli před schůzkami nebo tisk zpráv, aniž by bylo nutné zapínat počítač. S řadou WorkForce AL-M200 získáte skutečně dostupné a spolehlivé řešení s vysokým výkonem, které zvýší vaši produktivitu.“

Modely WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW budou dostupné od listopadu za doporučenou maloobchodní cenu 5.610,- Kč a 6.745,-Kč.

Hlavní charakteristiky AL-M200DN AL-M200DW
Rychlost tisku 30 str./min1
Oboustranný tisk
Rozlišení 1 200 × 1 200 dpi
Pracovní cyklus 30 000 stran
Ethernetové rozhraní
Připojení Wi-Fi
Epson iPrint – Tiskněte dokumenty a fotografie přes Wi-Fi snadno a rychle ze svých chytrých telefonů a tabletů2
Výsuvný zásobník papíru
Snadno vyměnitelný zásobník toneru

O společnosti Epson Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů a její portfolio sahá od inkoustových tiskáren a 3LCD projektorů až po senzory a další mikrozařízení. Společnost Epson je odhodlaná překonávat očekávání svých zákazníků po celém světě, kterým přináší výhody založené na kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologiích. Společnost operuje na podnikových, domácích, obchodních i průmyslových trzích.

Skupina Epson vedena společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 75 000 zaměstnanců v 97 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí.

http://global.epson.com/

O společnosti Epson Europe Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídicí centrum pro Evropu,

Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 1 594 lidí a ve fiskálním roce 2010 zaznamenala obrat 1.583 milionů eur. http://www.epson.eu

Environmentální vize 2050   http://eco.epson.com/