Agentura Bohemia Public Relation slaví dospělost

Praha, 12. listopadu 2012 – Agentura Bohemia Public Relation, známá také pod zkratkou BPR, oslaví dne 26. listopadu tohoto roku 18 let od svého založení. Specialista na event marketing, travel service a public relation se od samého začátku řídí sloganem „Vy sníte, my realizujeme“. Díky svému individuálnímu a profesionálnímu přístupu, který tento slogan vystihuje, získala agentura významné české i zahraniční klienty a její tým pracovníků se neustále rozšiřuje. Pobočky BPR se nacházejí v Praze, Liberci, Bratislavě a Londýně. (TZ)

„Na trhu působíme již od roku 1995. Díky tvrdé a profesionální práci celého týmu se dynamicky rozrůstáme a stále získáváme nové zákazníky z různých oborů. Velice si vážím doporučení a referencí, které o nás naši stávající klienti šíří a které jsou pro mne hlavním indikátorem kvality naší práce,“ říká Tomáš Pochop, managing director agentury Bohemia Public Relation, a dodává: „Jsem hrdý na naše úspěchy při realizaci projektů v mezinárodním měřítku, jež pravidelně zajišťujeme pro významné hráče na poli informačních technologií, farmacie či finančního poradenství.“

Agentura BPR se zaměřuje především na event marketing na území České republiky i mimo ni. Tým složený ze specialistů na oblast podnikání zadávajícího klienta připraví projekt odpovídající požadavkům a respektující cíl akce. Nápaditá a originální marketingová řešení se v mezinárodních projektech doplňují se službami, které nabízí divize zaměřená na travel service – BPR Exclusive. Ta se specializuje na komplexní cestovní agendu a realizuje rovněž projekty pro ty, jež chtějí zažít netradiční a jiný způsob cestování.

Mezi nejznámější klienty agentury Bohemia Public Relation patří především společnosti Hewlett-Packard, ING, ACI, Csystem, DNS, Abbott, IVAR CS či Cymedica.

Pro více informací o agentuře BPR navštivte oficiální webové stránky http://www.bprsychrov.cz/ nebo facebookovou prezentaci na adrese http://www.facebook.com/BPRsychrov.

O agentuře Bohemia Public Relation s.r.o.

Bohemia Public Relation s.r.o. je společnost, která působí na trhu již od roku 1995. Agentura má zastoupení ve třech státech, a to v České republice v Praze a Liberci, na Slovensku v Bratislavě a ve Velké Británii v Londýně. V současnosti nabízí komplexní služby především v oblastech event marketingu, sport marketingu a travel servicu. Agenturu vystihuje slogan „Vy sníte, my realizujeme“, kterým dává důraz na individuální přístup ke klientům.