Slevový server Vykupto.cz otevřel svůj první kamenný obchod v Praze

Praha, 12. listopadu 2012 – Vykupto.cz, druhý největší slevový portál v Česku, otevřel netradiční kamenný obchod v kombinaci s showroomem v centru Prahy. Zákazníci si tak mohou nejen osobně vyzvednout objednané zboží, ale také si jej před nákupem prohlédnout či vyzkoušet. (TZ)

Koncept nové kamenné prodejny Vykupto.cz, kterou naleznete na Praze 5 v ulici Radlická 3179/1e, zcela překonává zaběhnuté představy o výdejních místech slevových serverů. V kombinaci s výstavní plochou a plánovanou Lounge zónou vytvoří novou formu obchodu. „Věříme, že prostřednictvím první kamenné prodejny Vykupto.cz ještě více usnadníme našim zákazníkům nákupy. Získají zároveň možnost se osobně setkat s proškolenými zástupci Vykupto.cz, kteří jim zajistí potřebný servis a poradí s výběrem,“ říká Tomáš Bátrla, spoluzakladatel Vykupto.cz.

Kamenná prodejna Vykupto.cz slouží nejen jako nový distribuční kanál a místo pro osobní vyzvednutí zakoupených Vykuponů a zboží, ale především jako místo pro osobní setkání se zástupci Vykupto.cz, kteří zákazníkům ochotně poradí a pomohou jim s výběrem z široké nabídky zboží a služeb. Tomu odpovídá i velkorysá otevírací doba. Zákazníci mohou navštívit kamenný obchod Vykupto.cz od pondělí do pátku v době od 11:00 do 21:00.

V kamenném obchodě Vykupto.cz si v budoucnu zákazníci navíc odpočinou v pohodlné Lounge zóně s tablety pro inspiraci při nákupu na Vykupto.cz. Nejen dámy jistě ocení také praktické kabinky sloužící k vyzkoušení oblečení, kterému je na internetových stránkách Vykupto.cz věnována celá samostatná sekce Móda a styl. Aby se zákazníci v prodejně Vykupto.cz cítili co nejpříjemněji, byl její design navržen na míru architektonickým studiem Refuel.

Kontakt:

Kamenný obchod Vykupto.cz – Anděl
Radlická 3179/1e
150 00 Praha

Otevřeno: pondělí až pátek 11:00 – 21:00

O Vykupto.cz

Vykupto.cz je podle průzkumu MEDIARESEARCH, a.s. druhým největším slevovým portálem v Česku. Oficiálně bylo Vykupto.cz spuštěno 12. dubna 2010, přičemž první zmínka o něm se objevila již 1. února 2010 na sociálních sítích. Za dobu své existence prodalo Vykupto.cz bezmála jeden milion Vykupónů (slevové kupóny), a zákazníkům tak ušetřilo bezmála 800 milionů korun. Vykupto.cz je zodpovědným slevovým serverem, který se ostře vyhraňuje proti podvodným dodavatelům a uměle navýšeným cenám. Jeho slevy i dodavatelé jsou vždy ověření. Filozofií Vykupto.cz však není nabízet jen slevy. Jeho cílem je být součástí životního stylu uživatelů, protože na Vykupto.cz si uživatel nekupuje pouze slevu, ale především i zážitek.