Karta SD s Wi-Fi od firmy TRANSCEND

V Brně, 12. listopadu 2012 – společnost TRANSCEND uvádí na trh paměťovou kartu SDXC Class 10, jež je zároveň Wi-Fi adaptérem. Po vložení karty do vhodného fotoaparátu nebo videokamery lze bezdrátově přenášet fotky a filmy do počítače a mobilních zařízení, nebo je také zpřístupňovat na internetu. (TZ)

Nabízená karta může fungovat ve dvou režimech. Režim Direct Share automaticky aktivuje po zapnutí zařízení a umožňuje okamžitě zpřístupnit fotky v bezdrátové síti. Režim Internet Mode nabízí přípojení k internetu prostřednictvím nejbližšího hotspotu nebo na příklad přes mobil. Během provozu v režimu Internet Mode lze vybrané fotky rychle stáhnout z karty a odeslat e-mailem nebo vložit do svého profilu v sociální síti.

Provozní režimy se přepínají pomocí speciální aplikace Wi-Fi SD. Aplikace, navržená pro operační systémy iOS a Android, umožňuje automaticky uspořádat fotky podle vybraných kategorií a je vybavena funkcí Shoot & View. Tato funkce nabízí možnost okamžitého odeslání fotky do smartfonu nebo tabletu pro upravení a zpřístupnění v žádané podobě. Jednoduché a intuitivní rozhraní aplikace umožňuje pohodlně prohlížet a zpřístupňovat fotky a filmy.

Aplikace pro Wi-Fi SD je ke stažení zdarma v AppStore, Google Play a Amazon Appstore.

Karty TRANSCEND SDHC Class 10 s Wi-Fi jsou dostupné v kapacitě 16 a 32GB.

Cena:

Doporučená maloobchodní cena je: 1 390,- s DPH v provedení 16GB a 1 980,- s DPH v provedení 32GB

Záruka:

Na uvedený výrobek se vztahuje 24měsíční záruka výrobce.

Specifikace:

Model

SDHC Class 10 Wi-Fi


Kapacita

16GB, 32GB


Rozměry (d. x š. x v.)

32 mm x 24 mm x 2.1mm


Bezdrátové rozhraní

Wi-Fi 802.11b/g/n


Šifrování Wi-Fi

WEP/WPA/WPA2*

* v režimu Direct Share karta podporuje pouze šifrování WPA2


Provozní teplota

0°C do 60°C


Kompatibilita

Úplný seznam podporovaných fotoaparátů a videokamer je dostupný na adrese: http://uk.transcend-info.com/products/CatList.asp?FldNo=24&LangNo=1&Func1No=0&Func2No=203


Aplikace Wi-Fi SD podporuje

iPhone (3GS, 4, 4S s iOS 5.0+) a iPad

Zařízení se systémem Android 2.2 nebo novějším

Více informací: www.transcend-info.com

O společnosti TRANSCEND

Společnost TRANSCEND je ve světě známá jako výrobce pamětí a počítačových příslušenství. Společnost, založena v roce 1988, nabízí kompletní řadu paměťových modulů, USB pamětí, mobilní pevné disky, pevné disky, MP3, paměťové flash karty, čtečky karet a multimediální výrobky. Výrobní závody TRANSCEND se nachází na Taiwanu a v Čině; firma má své pobočky v Spojených státech, Velké Británie, Německu, Holandsku, Japonsku, Korei a Čině.