Devět produktů Logitech získává ocenění CES Innovations Award

NEWARK, Kalifonie — 14. listopadu 2012 — Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes oznámila, že devět z jejích produktů bylo vyznamenáno oceněním International CES Innovations 2013 Design and Engineering Award udělovaným za inovativní design a technologie v souvislosti s mezinárodním veletrhem International CES 2013. (TZ)

Toto uznání získaly produkty Logitech® Wireless Solar Keyboard K760, Logitech® Solar Keyboard Folio, Logitech® Wireless Rechargeable Touchpad T650, Logitech® Zone Touch Mouse T400, Logitech® Ultrathin Keyboard Cover, Logitech® Washable Keyboard K310, Logitech® Bluetooth® Illuminated Keyboard K810, Logitech UE™ 9000 Wireless Headphones a Logitech Harmony® Touch.

„Toto ocenění je pro nás skutečnou poctou a potvrzuje, že společnost Logitech patří mezí přední světové výrobce produktů s mimořádným designem a technologiemi,” řekl Bracken Darrell, prezident společnosti Logitech. „Naším cílem je přinášet uživatelům skvělé produkty, a tyto ceny ukázaly, že jsme v tomto směru letos dosáhli pokroku.”

Tento rok byly produkty Logitech oceněny v následujících kategoriích:

Ocenění v kategoriích Ekologický design & Trvale udržitelné technologie a Technika pro lepší svět: Logitech Wireless Solar Keyboard K760

Logitech Wireless Solar Keyboard K760 pro přístroje Mac®, iPad® a iPhone® kombinuje jednoduchost připojení Bluetooth® s funkcí snadného přepínání. Umožňuje totiž spárovat několik přístrojů zároveň a pak mezi nimi rychle přepínat stiskem jednoho tlačítka. Navíc byla navržena tak aby její ekologická stopa byla co nejmenší. Integrované solární panely se dobíjejí při venkovním i pokojovém světle, dodává se v balení bez PVC a v plně recyklovatelné krabici.

Ocenění v kategoriích Ekologický design & Trvale udržitelné technologie a Příslušenství k počítači: Logitech Solar Keyboard Folio

Obal Logitech Solar Keyboard Folio umožňuje stylovou ochranu přední i zadní strany tabletu iPad 2 a iPad® třetí generace. Obal má vestavěnou klávesnici, která se k vašemu iPadu připojí pomocí Bluetooth, a dobíjí se světlem přes integrované solární panely. Po úplném nabití můžete na klávesnici psát až dva roky, a to i v absolutní tmě.

 

Ocenění v kategorii Příslušenství k počítači:

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650

Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650 podporuje celou škálu gest v systému Windows 8 a má velkou skleněnou dotykovou plochu, takže budou mít vaše prsty víc prostoru pro volný pohyb. Mezi jeho četné funkce patří například švihnutí směrem od kraje touchpadu pro zobrazení panelu charm a k přepínání aplikací, zvětšení obrazu roztažením prstů a dále gesta pro tři prsty.

Logitech Zone Touch Mouse T400

Logitech Zone Touch Mouse T400 je hybridní myš, která podporuje navigaci v systému Windows 8. Je vybavena skleněnou dotykovou ploškou pro vertikální a horizontální rolování a pro rychlý přístup k obrazovce Start ve Windows 8.

Logitech Ultrathin Keyboard Cover

Logitech Ultrathin Keyboard Cover je navržen jako doplněk k tabletu iPad 2 a iPad třetí generace. Stylový, ultratenký hliníkový kryt displeje chrání váš iPad a jeho vestavěná klávesnice se připojí k tabletu pomocí technologie Bluetooth.

Logitech Washable Keyboard K310

Logitech Washable Keyboard K310 je omyvatelná klávesnice, kterou můžete ponořit až 30 centimetrů pod vodu a snadno ji vyčistit. Odtokové otvory na spodní straně klávesnice umožňují snadné vysušení a klávesy mají laserový potisk s UV potahem, takže znaky nevyblednou. Klávesnice je také navržena pro pohodlné psaní díky příjemnému rozvržení kláves a tenkému profilu.

Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810:

Klávesnice Logitech Bluetooth Illuminated Keyboard K810 využívá technologii snadného přepínání Bluetooth, takže můžete spárovat několik přístrojů zároveň a pak mezi nimi rychle přepínat stiskem jednoho tlačítka. Je kompatibilní se zařízeními Windows, iOS a Android™ a její klávesy jsou rozvržené pro Windows 8.

Ocenění v kategorii Sluchátka:

Logitech UE 9000 Wireless Headphones

Sluchátka Logitech UE 9000 mají laserově vyladěné drivery a kvalitní Bluetooth připojení, což má za výsledek pozoruhodnou úroveň výkonu a čistoty zvuku. Mají také aktivní funkci potlačení nežádoucího hluku a vestavěné ovladače, které umožní zapínat hudbu nebo přijímat telefonické hovory.

Ocenění v kategorii Domácí audio/video příslušenství:

Logitech Harmony Touch:

Logitech Harmony Touch je vyspělý univerzální dálkový ovladač s intuitivním barevným dotykovým displejem, který vám umožní švihem a poklepem vybrat vaši oblíbenou zábavu. Ovladač si můžete snadno přizpůsobit a seřadit si ikony až 50 programů přímo na displeji.

Prestižní ocenění Innovations Design and Engineering Awards jsou sponzorovány společností Consumer Electronics Association (CEA) – pořadatelem veletrhu International CES, největší světové výstavy spotřební elektroniky. Tato ocenění se udělují významným počinům v produktovém designu a technologiích již více než 30 let.

Devět oceněných produktů Logitech budou vystaveny v hotelu The Venetian v Las Vegas na veletrhu 2013 International CES, který se koná od 8. do 11. ledna 2013. Produkty jsou také zveřejněny na webové stránce http://cesweb.org/Awards/CES-Innovations-Awards.aspx.

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).