Tisková zpráva – Topfun spustil svou aplikaci v televizorech Panasonic

Společnost Topfun Media a.s. a Panasonic představují svým zákazníkům aplikaci pro chytré televizory značky Panasonic. (TZ)

Aplikace je dostupná v televizorech Panasonic modelové řady 2012. V rozhraní Viera Conect se nachází ikona Topfun. Aplikace Topfun obsahuje všechny hlavní služby Topfun. Tedy TVOD, kde jsou nabízeny zejména novinky majors studií, SVOD služby Topfun Start a Topfun Nonstop přinášejí za měsíční poplatek 49Kč nebo 189Kč balíček filmů s možností neomezeného sledování. Topfun Televize je služba, kdy je možné prostřednictvím této aplikace sledovat on-line lineární vysílání 15 TV kanálů všech žánrů. Mimo jiné nově například Sport 5 a TV5.

Panasonic je další z řady TV značek, která aplikaci Topfun nabízí. Již druhým rokem běží aplikace Topfun v TV značky Samsung, od letošního podzimu v televizorech LG a Philips.

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým leaderem ve vývoji a výrobě elektronických produktů. Činnost společnosti se dělí na tři hlavní obory: spotřební elektroniku, komponenty a zařízení a uživatelská řešení. Společnost sídlící v japonské Ósace vykázala za finanční rok končící 31. březnem 2012 čisté konsolidované tržby ve výši 7,85 miliard japonských jenů (zhruba 71 miliard euro). Akcie společnosti jsou obchodovány na burzách v Tokiu, Ósace, Nagoji a New Yorku (NYSE: PC). V roce 2018 společnost oslaví 100. výročí založení a při té příležitosti se chce stát světovou jedničkou v oblasti ekologických inovací v elektronickém průmyslu. Více informací o společnosti a značce Panasonic najdete na internetových stránkách http://panasonic.net.

O společnosti Topfun Media

Společnost Topfun Media a.s. je provozovatelem největší internetové videopůjčovny působící v České a Slovenské republice. Topfun si klade za cíl nabídnout svým zákazníkům co nejširší škálu filmů všech filmových studií a distributorů. Topfun je nejdéle působící videopůjčovnou na tomto teritoriu. Služba odstartovala 15. 6. 2006 a za to dobu Topfun navázal strategická partnerství s 9 IPTV partnery, mezi něž patří například společnosti Orange, Slovak Telekom, SmartComp a další. Též spolupracuje s webovými portály, TV společnostmi a filmovými studii. Svůj obsah nyní dodává na Topfun 50 poskytovatelů z řad distributorů, producentů a filmových studií jako jsou například Universal Pictures, Warner Bros a Sony Entertainment. Topfun nabízí své služby prostřednictvím webu, IPTV sítí a na Smart TV značek Samsung, LG, Philips a Panasonic. Dále také na přenosných zařízení s operačním systémem Android, iOS a Windows Phone, satelitním přijímači Humax a další.