NAS servery od Synology získaly certifikaci VMware vSphere 5 VAAI

Praha, 27. 11. 2012 – Modely z Plus série NAS serverů Synology získaly certifikaci potvrzující jejich plnou kompatibilitu se systémem VMware vSphere 5, včetně komplexní podpory vStorage APIs for Array Integration (VAAI). Začleněním špičkových VAAI technologií do modelů série Plus, je Synology schopna nabídnout všem zákazníkům cenově dostupné řešení úložiště pro virtuální servery VMware. (TZ)

Synology nabízí podporu každému – i těm, kteří se s VAAI dosud nesetkali. Podpora zahrnuje Hardware Assisted Locking (ATS), Block Zero, Full Copy a Thin Provisioning. Kompletní podpora VAAI znamená nejen přesunutí úkolů z ESXi serveru do úložných polí, ale také výrazné zefektivnění chodu systému a lepší využití úložného prostoru.

Pokud se firmy rozhodnout nasadit NAS servery Plus série od Synology, mohou očekávat výrazné zjednodušení, zrychlení a vyšší efektivitu jejich virtualizačních prostředí.

Pro více informací o produktu, navštivte:

www.synology.com/dsm/virtualization_support.php?lang=csy

Seznam VMware hardware zařízení kompatibilního se Synology NAS servery série Plus naleznete zde:

http://www.vmware.com/resources/compatibility/vcl/result.php?search=synology&searchCategory=Storage+Array

Více o společnosti Synology

Společnost Synology využívá všech výhod nejnovějších technologií a nabízí firemním i domácím uživatelům spolehlivý a cenově dostupný způsob centralizovaného ukládání dat, jednodušší zálohování dat, sdílení a synchronizaci souborů napříč nejrůznějšími platformami a okamžitý a snadný přístup k těmto datům. Společnost Synology si klade za cíl dodávat produkty s pokročilými funkcemi a zajišťovat špičkové služby zákazníkům. Oficiální internetové stránky společnosti jsou www.synology.com.