Autíčko Dexim Monster Truck pro děti i dospělé

Značka Dexim nabízí vedle příslušenství pro iPhony a smartphony i chytré hračky, které se postarají o spoustu zábavy. Jednou z nich je nový model auta Monster Truck, který lze ovládat dálkově přes Apple zařízení. Je větším a statnějším nástupcem oblíbeného autíčka Speed Race Car. (TZ)

Monster Truck je dálkově ovládané autíčko, které můžete ovládat přímo z iPhone, iPod Touch nebo iPad pomocí bezplatné aplikace. V balení naleznete FM vysílač, který zapojíte do dokovacího konektoru telefonu (tam, kam dáváte nabíječku), nainstalujete aplikaci a zábava může začít. Ovládání probíhá buď pomocí dotyků na displeji, nebo přes akcelerometr podle toho, jak naklopíte telefon v jednom z osmi směrů.

Ovládací aplikace disponuje funkcí Multiplayer, díky které můžete závodit s kamarády. Využít můžete také tři přednastavené stanice, které umožní autíčku reagovat na hudbu ve stylu ZigZag, Spin nebo Dance.

Monster Truck se nabíjí pomocí přiloženého kabelu přes USB jakéhokoli počítače, nebo s pomocí adaptéru, který je součástí každého Apple zařízení.

Doporučená MOC: 1 019 Kč

Video: http://www.youtube.com/watch?v=mnId_FU3i4k

Produkty Dexim lze zakoupit na www.huramobil.cz, více info na www.idexim.cz.

Dexim je celosvětově registrovaná značka vyrábějící rozsáhlou řadu příslušenství a doplňků k mobilním telefonům, tabletům a dalším zařízením, včetně Apple iPhone, iPod a iPad. V současné době jsou výrobky Dexim zastoupeny ve více než 45 zemích. Posláním značky je poskytovat zákazníkům atraktivní a cenově dostupné produkty. I přes četná uznání a ocenění se výzkumný a vývojový tým značky Dexim snaží neustále inovovat produkty, které pomáhají uživatelům a jejich zařízením zvýšit výkon, ochranu a výrazně se odlišit od ostatních. Více o produktech Dexim naleznete na www.idexim.cz a www.dexim.net.