Dexim nabije mobilní zařízení novou energií

Dexim, výrobce originálních hi-tech doplňků a příslušenství pro chytré telefony a tablety, vstupuje skrz společnost NetComp na český trh. (TZ)

Dexim je mladou a ambiciózní značkou, do jejíhož portfolia patří atraktivní příslušenství a doplňky nejen pro Apple iPad, iPod, iPhone, ale i další chytré telefony a tablety. Nabízí originální řešení v oblastech záložních zdrojů energie včetně solárních napájení, ochrany produktů a zábavy, která se dají použít v domácnosti i na cestách.
Značka klade důraz na využívání energeticky úsporných a účinných technologií. Za svoji poměrně krátkou existenci dokázal Dexim získat řadu významných ocenění v oblasti inovace a designu produktů.

Mezi nejzajímavější vychytávky patří Visible Green Charger, energeticky úsporná nabíječka s kabelem s elektroluminescenční technologií indikace nabíjení a standby režimem, bezdrátová dobíječka pro iPhone Frixbee Wireless Charger nebo model mini auta dálkově ovládaného pomocí Apple iPhone nebo iPod.

Petr Hudec, jednatel společnosti NetComp, k zastoupení značky Dexim pro Českou republiku říká: „Přivážíme na český trh neokoukanou značku, která má díky inovativním řešením, designu a příznivé cenové politice obrovský potenciál vystoupit z šedého průměru konkurenčních produktů.“


Dexim je celosvětově registrovaná značka vyrábějící rozsáhlou řadu příslušenství a doplňků k mobilním telefonům, tabletům a dalším zařízením, včetně Apple iPhone, iPod a iPad. V současné době jsou výrobky Dexim zastoupeny ve více než 45 zemích. Posláním značky je poskytovat zákazníkům atraktivní a cenově dostupné produkty. I přes četná uznání a ocenění se výzkumný a vývojový tým značky Dexim snaží neustále inovovat produkty, které pomáhají uživatelům a jejich zařízením zvýšit výkon, ochranu a výrazně se odlišit od ostatních. Více o produktech Dexim naleznete na www.idexim.cz a www.dexim.net