Slevomat posiluje na Ostravsku, koupil UlovTo.cz

Praha, 30. listopad 2012 – Slevomat v rámci rozšiřování aktivit v regionech koupil portál UlovTo.cz, který se specializoval na slevové nabídky v Moravskoslezském kraji. „UlovTo.cz byl jedním z mála regionálních slevových serverů, který si zakládal na vysoké kvalitě slevových nabídek, což nás přimělo k realizaci obchodu,“ říká Tomáš Čupr, zakladatel portálu Slevomat. Stránky UlovTo.cz jsou již přesměrovány na Slevomat.cz. (TZ)

„Ostravsko je z pohledu slevových serverů malým regionem a my jsme již neměli kam expandovat. Slevomat je silná a progresivní firma a v regionu nabídne výrazně více slevových nabídek,“ vysvětluje situaci David Homola, dřívější majitel UlovTo.cz.

Více o Slevomat.cz

Slevomat.cz je první a největší firmou, která na českém trhu představila koncept hromadného nakupování, která svým uživatelům každodenně představuje výjimečné cenové nabídky na předjednané služby a produkty. Za dobu svého fungování zákazníkům ušetřil již dvě miliardy korun a rozšířil svou uživatelskou základnu na více než jeden milion lidí.

Slevomat.cz nabízí své služby v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Olomouci, Ústí nad Labem, Teplicích, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Jihlavě, Pardubicích, ve Zlíně a také na Slovensku, v Maďarsku, Bulharsku, Estonsku, Lotyšku a Litvě.