Philips představuje 227E4QHAD: Full HD IPS monitor s reproduktory

Praha, 5. 12. 2012 – Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic, která na českém a slovenském trhu distribuuje monitory značky Philips, uvádí novinku – LED monitor Philips 227E4QHAD s Full HD rozlišením, reproduktory a IPS panelem. (TZ)

Elegantní monitor Philips 227E4 nabízí fantastický obraz s přirozeným barevným podáním a W-LED podsvícením. W-LED diody (bílé LEDky) umožňují pohodlné nastavení minimálního jasu, zobrazení hlubšího odstínu černé i dosažení vynikajícího kontrastního poměru.

O věrné podání barev se stará moderní technologie IPS, která precizně vykresluje všechny barevné přechody. Obraz má plný rozsah 178° bez nežádoucích barevných změn či tmavnutí, proto nabízí špičkový zážitek každému uživateli.

Moderní vzhled monitoru podtrhuje elegantní provedení s leskle karmínově červeným šasi. Klasická tlačítka nahrazuje stylové dotykové ovládání, které reaguje i na nejjemnější dotek.

Konektivitu panelu zajišťuje moderní rozhraní HDMI, které slouží pro pohodlné připojení k počítači i různým multimediálním přehrávačům.

Technické parametry:

Typ LCD panelu IPS LCD

Podsvícení W-LED

Úhlopříčka 21,5″ (54,6 cm)

Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz

Pozorovací uhly 178º /178º (V), – C/R > 10

Formát obrazu 16:9

Doba odezvy 7 ms (šedá-šedá)

Jas 250 cd/m2

SmartContrast 20 000 000 : 1

Konektivita VGA, HDMI

O MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.