333 mp3 skladeb zdarma k notebookům HP ENVY

PRAHA, 13. prosince 2012 – Společnost HP oznamuje atraktivní předvánoční nabídku. Každý zákazník, který si na českém či slovenském trhu zakoupí vybraný notebook HP ENVY, k němu získá zdarma navíc i 333 mp3 skladeb dle libovolného výběru z katalogu předního světového vydavatelství Universal Music Group (UMG). Touto možností se rozšiřuje stávající nabídka platformy HP Connected Music(1). (TZ)
Při zakoupení notebooku HP Envy(2) s Beat Audio obdrží zákazník přímo u obchodních partnerů HP poukázku s kódem, která zajišťuje předplatné na 90 dní a 333 skladeb ve formátu mp3 zdarma. Maximálně lze stáhnout 111 hudebních skladeb za 30 dní, tedy celkem 333 mp3 v průběhu 90 dní.

„Zákazníci mohou poslouchat a stahovat písničky z bohaté nabídky popových, rockových, alternativních a dalších žánrů od českých i zahraničních interpretů,“ upřesnila Jana Kučerová, marketingová manažerka HP PPS. Nabídka je velmi pestrá a zahrnuje tvorbu nejznámějších interpretů, jako je např. Madonna, Justin Bieber, Lady Gaga, Rihanna, No doubt, The Killers, Robbie Williams, či české hvězdy Kryštof, Xindl X, Ewa Farna, Katarína Knechtová a řada dalších. Díky 333 mp3 zdarma nabízí HP svým zákazníkům dárek v hodnotě přibližně 8 000 Kč.“

Díky exkluzivnímu obsahu a bezkonkurenčnímu katalogu světových umělců, kterým UMG disponuje, přináší spolupráce mezi HP a UMG takřka neomezenou porci moderní hudby do vybraných nejnovějších modelů osobních počítačů HP pro domácí uživatele. Hudební nabídka skladeb UMG je obrovská, velmi pestrá a neustále se aktualizuje, lze v ní jednoduše vyhledávat, vytvářet vlastní playlisty a sdílet alba či nejčerstvější informace přes sociální sítě nebo email.

Všichni zaregistrovaní uživatelé dostanou možnost bezplatně přistupovat k portálu HP Connected Music po dobu 90 dní od registrace. Po uplynutí této doby se registrovaní uživatelé budou moci na portálu nadále účastnit soutěží, ale dojde k deaktivaci možnosti definovat playlisty, poslouchat rádia, a místo celých skladeb budou nadále k dispozici pouze 30s ukázky hudebních skladeb.

Dostupnost

Poukázka 333 pro MP3 je součástí následujících domácích počítačů a notebooků HP s operačním systémem Microsoft Windows 8 v České a Slovenské republice:

HP Envy Ultrabook 4 1150-ec
HP Envy TouchSmart Ultrabook 4 1160-ec
HP Envy Ultrabook 6 1150-ec
HP Envy dv6 7250-ec
HP Envy dv7 7230-ec
HP Envy dv7 235-ec
HP Envy m6 1150-ec
HP Envy m6 1140-ec

O společnosti HP

HP vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy, státní správu a celou společnost. Portfolio největší technologické firmy světa, které zahrnuje špičkové produkty z oblasti tiskových řešení, osobní výpočetní techniky, softwaru, služeb a IT infrastruktury, je pečlivě vyvíjeno pro řešení problémů zákazníků. Více informací o společnosti HP (NYSE: HPQ) je k dispozici na webu www.hp.cz.

  1. HP Connected Music přináší hudebním fanouškům v regionu EMEA možnost přehrávat a stahovat prostřednictvím počítačů a notebooků HP s novým operačním systémem Microsoft® Windows® 8 oblíbené skladby nejpopulárnějších světových umělců. Uživatelé těchto počítačů mohou také soutěžit o atraktivní hudební zážitky či se dozvědět více o připravovaných hudebních albech a novinkách. HP tak velmi originálním a legálním způsobem zjednodušuje zákazníkům přístup k jejich oblíbené hudbě či interpretovi.
  2. Promoakce 333 pro MP3 se vztahuje na následující modely: HP Envy Ultrabook 4 1150- ec, HP Envy TouchSmart Ultrabook 4 1160-ec, HP Envy Ultrabook 6 1150-ec, HP Envy dv6 7250-ec, HP Envy dv7 7230-ec, HP Envy dv 7 7235-ec, HP Envy m6 1105-ec, HP Envy m6 1140-ec
Tagged