Philips 227E4LHAB: elegantní monitor pro volný čas

Praha, 14. 12. 2012 – Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic představila nový elegantní monitor Philips, který bude ozdobou vašeho domova. Nese označení 227E4LHAB. (TZ)

Philips 227E4LHAB je 22palcový Full HD monitor, který nabízí kvalitní obraz s přirozeným podáním barev a W-LED podsvícením. W-LED diody (bílé LEDky) umožňují pohodlné nastavení minimálního jasu, zobrazení hlubšího odstínu černé i dosažení vynikajícího kontrastního poměru.

Tento tenký monitor se pyšní velmi krátkou dobou odezvy – 2 ms –, kterou oceníte především při hraní her a při sledování filmů.

Vedle analogového vstupu VGA je monitor vybaven i HDMI rozhraním, díky němuž lze k němu připojit nejen počítač, ale i různá multimediální zařízení. Monitor má také zabudované stereofonní reproduktory a výstup pro sluchátka.

Monitor Philips 227E4LHAB pořídíte za přibližně 2699 Kč včetně DPH.

Technické parametry:

Typ LCD panelu TFT-LCD

Podsvícení W-LED

Úhlopříčka 21,5″ (54,6 cm)

Optimální rozlišení 1920 x 1080 při 60 Hz

Formát obrazu 16:9

Doba odezvy 2 ms (šedá-šedá)

Jas 250 cd/m2

SmartContrast 20 000 000 : 1

Konektivita VGA, HDMI

Reproduktory Ano

Výstup pro sluchátka Ano

###

O MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů, televizních monitorů a průmyslových zobrazovačů Philips po celém světě. Kombinací silné značky Philips a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými retailovými a maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značky Philips na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory Philips distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.

Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.