Canon bude na veletrhu ISE 2013 inspirovat svým portfoliem promítacích řešení

PRAHA, 3. ledna 2013 – Canon Europe, světový lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, představí své portfolio inovativních promítací řešení na veletrhu ISE 2013 (Integrated Systems Europe) (Hala 1, Číslo stánku: N6). (TZ)

Stánek Canon na veletrhu ISE tématicky odpovídá letošnímu mottu „Power to Inspire“. Díky úzké spolupráci s partnery, Canon rozumí jejich požadavkům a dodává zákaznicky orientovanou řadu promítacích řešení, která využívají špičkovou a časem prověřenou optiku Canon.

„Naším cílem pro ISE 2013 je posílit vztahy se stávající klíčovými partnery. Rádi bychom zapojili naši komunitu systémových integrátorů a prodejců do vývoje. Chceme, aby pochopili, jak trh roste, a co nového Canon připravuje. Jejich úspěch je náš úspěch, a proto chceme podpořit jejich další obchodní růst,“ uvedl Alan Dempster, European Projector Product Specialist při Canon Europe.

 „Doufáme, že díky našemu otevřenému přístupu a společnému plánování nám budou naši partneři ještě více důvěřovat. Současně věříme, že kvalitní obraz u projektorů řady XEED a LV, které  jsou osazeny  časem prověřenou optikou Canon, je bude inspirovat a budou vytvářet inovativní AV řešení s použitím technologií Canon,” dodal Alan Dempster.

Na stánku bude představeno celé portfolio projektorů Canon, včetně nejnovějších modelů  XEED SX6000 a WX6000. Projektory nabízejí vysoký světelný výkon (6000 a 5700 lumenů), řadu doplňkových objektivů – včetně nového ultradlouhého zoom objektivu – a funkce a prvky, které přispívají k maximálnímu usnadnění jejich instalace a údržby.

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com.