Prestigio představuje dva nové 10″ tablety s Dual Core

Praha 14.ledna 2013 Společnost Prestigio rozšiřuje svou produktovou řadu o  MultiPad 10.1 Ultimate Duo a MultiPad 10.1 Ultimate 3G Duo. (TZ)

Oba modely s kapacitním dotykovým displejem MVA a rozlišením (1280×800 pixelů) používají populární  Android 4.1 Jelly Bean. Podobně jako u ostatních modelů jsou i nové Prestigio MultiPady vybaveny řadou užitečných a předinstalovaných aplikací, např.: Google Mail, Media Player, různé hry, Skype, Facebook, Twitter, Office Suite Professional a novou verzí Prestigio eReader s přímým přístupem  do obchodu s e-knihami, který nabízí více než 270 000 titulů ve 22 jazycích.

   

Většina technické specifikace je pro oba modely společná a zahrnuje Quad-Core GPU, 1GB RAM, 16GB vnitřní paměti, slot na micro SD kartu s extra prostorem až 32GB pro fotografie, hudbu, knihy nebo videa. Dále nabízí zdarma  5GB na online cloudovém úložišti a předinstalovaný synchronizační software Sugar Sync. Užijte si více zábavy při hraní 3D her, a to díky OpenGL. Neomezenou možnost komunikace na webu a kontakt s rodinou a  přáteli získáte prostřednictvím internetu přes  WiFi nebo 3G (u modelu Ultimate 3G). Videohovory vám umožní vestavěná webkamera. Sledujte video, prohlížejte si fotografie, poslouchejte oblíbenou hudbu, čtěte knihy – ať jste kdekoliv.

Oba MultiPady běží na procesoru  Dual Core  ARM Cortex-A9, mají přední 0.3 a zadní 2.0 MPx kameru,  vysokorychlostní USB 2.0 port,  G-senzor, HDMI výstup,  Lithium Polymerovou baterii s kapacitou 6400mAh.

Hlavní rozdíl mezi těmito modely je interní 3G 2100MHz modul u MultiPad 10.1 Ultimate 3G Duo.

Doporučená koncová cena:

MultiPad 10.1 Ultimate:  5990,- Kč vč. DPH
MultiPad 10.1 Ultimate 3G :  6990,- Kč vč. DPH

O společnosti Prestigio

  • Značka Prestigio přináší na trh exkluzivní kombinaci elegance, vysoké kvality produktů, moderní technologie a designu, a to do více než 70 zemí. Prestigio usiluje o inovativní a spolehlivé produkty, které uspokojí rostoucí poptávku po dostupných, moderních IT produktech a spotřební elektronice.  Produktové portfolio zahrnuje GPS navigace, PC, zařízení pro ukládání dat, čtečky elektronických knih, tablety, telefony atd.

Pro více informací navštivte  www.prestigio.cz ,  www.prestigio.com