Vyzkoušejte si systém iNELS odkudkoli

Holešov, 21. 1. 2013 – Pokud si myslíte, že k vyzkoušení systému iNELS si musíte buď nějaký koupit, nebo cestovat do Prahy či Holešova do našich showroomů společnosti ELKO EP, tak máme pro vás překvapení. (TZ)

Nemusíte. Stačí mít chytrý telefon s operačním systémem Android a všechno si můžete nově vyzkoušet odkudkoli. Můžete tak být třeba v pohodlí svého domova a přitom jednou nohou u nás v showroomu.

A jak to celé funguje? Po instalaci aplikace do vašeho chytrého telefonu a jejím spuštění se displej rozdělí na dvě poloviny. V té levé vidíte podobné ovládací prvky, jaké mají na svých mobilech naši zákazníci, pokud si systém pořídí domů. V pravé pak vidíte záběr webkamery, která je umístěna v našem showroomu.

Řídící prvky ve vašem mobilu pak přímo ovládají přes internet zařízení u nás v showroomu a vy hned vidíte na záběrech z webkamery výsledek.

Tak neváhejte, instalujte a vyzkoušejte si, jak snadné může být ovládání vaší elektroniky. Nemusíte být jen jednou nohou u nás, díky systému iNELS můžete být jednou nohou doma, ať už jste kdekoli.

Aplikaci je možno bezplatně stáhnout pouze na facebooku iNELS – Jednou noho doma:
http://www.facebook.com/#!/iNELSJednouNohouDoma

###

Systém inteligentní elektroinstalace iNELS Smart Home Solution je schopen řídit provoz domu od regulace vytápění a klimatizace, ovládání osvětlení, rolet nebo spotřebičů, až po zabezpečení domu a ochranu majetku. Dokáže rozpoznat změny funkcí systému oproti požadovanému stavu a včas o těchto změnách informovat přes mobilní telefon, PDA nebo internet. Autorem systému je společnost ELKO EP.

Systém iNELS Smart Home Solution je navržen tak, aby dokázal uspokojit jak malé elektroinstalace, tak řešit i ovládání rozsáhlých celků vyžadujících automatizaci a komplexnost. Jeho přednosti lze využívat nejen v rodinných domech, bytech, administrativních či prodejních prostorech, ale i v rozsáhlých budovách nebo komplexech budov a průmyslové sféře.

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 200 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz.