Motoristický server www.auto.cz úspěšně redesignoval

Největší český nezávislý motoristický server Auto.cz se uživatelům představil v novém designu a hned překonal návštěvnický rekord! (TZ)

V první polovině letošního ledna spustil server www.auto.cz novou podobu stránek. Redesignu předcházel šestiměsíční vývoj, který probíhal v úzké spolupráci s pravidelnými návštěvníky webu – ti měli možnost vyjádřit se k základnímu projektu a navrhovat další změny a úpravy v průběhu prosincového beta testování.

Ihned po spuštění v druhém lednovém týdnu překonal server www.auto.cz historický návštěvnický rekord – na stránku zavítalo celkem přes 189 253 čtenářů, kteří společně zhlédli více než 6,5 milionů stránek*).

Předchozí podoba www.auto.cz byla zastaralá a především neodpovídala představám velké části uživatelské komunity, proto jsme se rozhodli pro změnu. Zároveň budeme i dále pokračovat ve vývoji stránek, přizpůsobovat je moderním trendům a především potřebám našich čtenářů,“ vysvětluje důvody redesignu ředitel digitální sekce vydavatelství Ringier Axel Springer CZ Matěj Hušek. „Jako další krok plánujeme rozvoj komunitní části webu, a to opět v úzké spolupráci s našimi uživateli.“

Zdroj: Netmonitor, RUest, PVest, 7.-13.1.2013

Ringier Axel Springer CZ je multimediální vydavatelství s největším počtem čtenářů na českém trhu. Naše tištěné tituly čte více než 3,8 milionů z vás. Ringier Axel Springer CZ je jasnou jedničkou mezi deníkovými vydavateli, kde dosahuje více než 36% podílu na trhu. Na časopiseckém trhu je Ringier Axel Springer CZ na druhém místě a významný podíl dosahuje i na internetu.

Pod společností Ringier Axel Springer CZ působí v České republice také virtuální mobilní operátor BLESKmobil a dvě tiskárny Ringier Axel Springer Print CZ v Praze a Ostravě.

Ringier Axel Springer CZ je součástí švýcarsko-německé vydavatelské skupiny Ringier Axel Springer Media AG, vedoucí integrované multimediální korporace ve střední a východní Evropě. Společnost se sídlem ve švýcarském Curychu vydává noviny a časopisy, provozuje webové a mobilní platformy a vlastní tiskárny. Ringier Axel Springer Media AG je joint venture společností Ringier AG a Axel Springer AG.