AT Computers obhájila titul Distributor roku

Ostrava, 30. 1. 2013 – Společnost AT Computers se stala Distributorem roku 2012 v České republice a obhájila tak vítězství z předchozího ročníku. Ve stejné anketě na Slovensku pak skončila velmi těsně na druhém místě. (TZ)

V anketě Český a Slovenský IT distributor roku 2012, kterou pořádá vydavatelství DCD Publishing již od roku 2008, hlasovalo 2455 resellerů z 2024 firem. Prodejci výpočetní a telekomunikační techniky, spotřební elektroniky, softwaru a služeb v oblasti ICT tak svým hlasováním v době od 1. září 2012 do 19. ledna 2013 sestavili svůj žebříček.

V absolutní kategorii, kde se v rámci ČR porovnávalo 60 distributorů, zvítězila s náskokem 300 bodů společnost AT Computers. „Obhajoba prvenství nás velmi potěšila a rád bych poděkoval za každý hlas, který nám reselleři poslali,“ řekl po vyhlášení výsledků Petr Vaněk, obchodní ředitel AT Computers.

„Moc děkujeme za důvěru všem pro nás hlasujícím resellerům v České republice i na Slovensku a také všem vendorům, kteří nám umožňují dělat naši práci co nejlépe. Mohu je ujistit, že i v letošním roce jsme si pro ně připravili sérii oblíbených setkání a celou řadu školení a promo akcí, včetně několika překvapení. Na všechny tyto akce bych je chtěl co nejsrdečněji pozvat,“ dodal marketingový ředitel AT Computers Martin Wanke.

Mezi 39 distributory na Slovensku pak AT Computers skončila s těsným odstupem 4 bodů na druhém místě. „Druhé místo na Slovensku považuji za rovněž velký úspěch a doufám, že tu nepatrnou ztrátu na první místo se nám usilovnou prací podaří smazat hned v následujícím ročníku,“ okomentoval toto ocenění Marek Timura, obchodní ředitel AT Computers SK.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 10 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.