Azlan slaví, je nejlepším českým VAD distributorem

Praha, 30. 1. 2013 – Nejlepším českým IT distributorem s přidanou hodnotou je Azlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution. Rozhodli o tom svými hlasy reselleři v prestižní anketě Český IT distributor 2012, pořádané vydavatelstvím DCD Publishing. (TZ)

Azlan zvítězil v této anketě se ziskem 420 bodů, kdy druhý v pořadí získal 330 bodů.

„Samozřejmě si toho velmi vážíme nejen proto, že je to nejprestižnější česká anketa a výsledek hlasování určují pouze a jenom reselleři, jinými slovy naši zákazníci. Ale především proto, že to potvrzuje správnost našeho směrování. V roce 2012 jsme zapracovali nejen na šíři nabídky, ale i na rozsahu a kvalitě aktivit pro naše zákazníky. Výsledek ankety nám ukázal, jak tyto změny zákazníci hodnotí a podle všeho je to hodnocení pozitivní,“ říká Jaroslav Salva, ředitel českého Azlanu.

V letošním roce bude Azlan pokračovat v nastoleném trendu a do připravovaných aktivit naplno zahrne nová řešení a dodavatele, které má nově v nabídce. Vždy aktuální nabídka vzdělávacích aktivit je na www.techdata.cz/tdeducation.

Kompletní výsledky ankety naleznete: zde.

Více informací o VAD divizi Azlan naleznete na www.azlan.cz, o společnosti Tech Data Distribution pak na www.techdata.cz a www.techdata.sk.

 

 

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 125 000 resellerům ve více než 100 zemích po celém světě efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie.  Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 109. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,5 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2012. Více informací najdete na: www.techdata.com.