E-Blue sluchátka Mazer

Značka počítačových doplňků E-Blue představila novinku z oblasti herních produktů, a to profesionální herní sluchátka Mazer Type X s mikrofonem. Sluchátka jsou spojením kvality, atraktivního LED podsvícení, které lze různě nastavit a pohodlného nošení.
Sluchátka uzavřeného typu vynikají měkkým polstrováním, které dokonale přilne k uším. Polstrovaná čelenka zmírňuje tlak oblouku na hlavu. Zvláštní pozornost je věnována i modrému 3D tkanému kabelu, který doplňuje luxusní design sluchátek (TZ)

Požitek ze hry

Speciální reproduktor Vám přinese vynikající basový efekt, který oceníte zejména při bojových hrách. 40 mm neodymové měniče jsou spolu s uzavřenou konstrukcí sluchátek zajišťující izolaci okolních zvuků to nejlepší pro dokonalý zážitek ze hry. Frekvenční rozsah 20 Hz – 20 KHz spolu s citlivostí 100 dB (při 1000 Hz) Vám poskytnou mimořádný zvukový efekt. Měkké, tlak omezující náušníky přináší maximální pohodlí při nošení.
Fascinující LED podsvícení

Podsvícení můžete díky multifunkčnímu ovladači na kabelu nastavit tak, aby vyhovovalo Vašim potřebám. Unikátní systém LED podsvícení je instalován přímo ve sluchátkách. Chladné modré světlo vytváří fascinující jiskřící efekt, který dává vyniknout propracovaným detailům sluchátek. Podsvícena jsou nejen sluchátka, ale také multifunkční ovladač.

Jedinečný multifunkční ovladač

Multifunkční ovladač se nachází na kabelu a je ze spodní strany opatřen silikonovým povrchem. To umožňuje upevnit ovladač např. na desku stolu (popř. odlepit a připevnit na jiné místo). Prostřednictvím tlačítek multifunkčního ovladače můžete přepínat světelné efekty a zapínat/vypínat mikrofon. Kolečkem ovladače pak nastavujete hlasitost.

Herní sluchátka Mazer Type X zakoupíte v síti specializovaných prodejen spotřebního materiálu a počítačových doplňků SMAT a také u E-Blue partnerů, jejichž kontakty naleznete na stránkách www.e-blue.cz/store.html. V těchto prodejnách a e-shopech zakoupíte také další produkty z řady Mazer, a to herní myši ve třech barevných provedeních, herní podložky ve čtyřech různých velikostech či herní klávesnici s barevně vyznačenými nejpoužívanějšími klávesami.

Doporučená koncová cena s DPH a SN: 1 327 Kč

Distributor CZ: LAMA Plus
Distributor SK: LAMA Plus Slovakia
Fotografie v tiskové kvalitě jsou ke stažení na:
http://b2b.lama.cz/ftp/marketing/tiskove_zpravy/sluchatka_mazer.zip

O společnosti LAMA Plus

LAMA Plus s.r.o. je ryze českou obchodní společností. Profiluje se jako komplexní zdroj spotřebního materiálu a doplňků pro IT resellery v rámci evropského kontinentu. Společnost je přímým dovozcem originálních materiálů stejně jako cenově dostupnějších materiálů kompatibilních. LAMA Plus je v ČR jediným autorizovaným distributorem výhradně spotřebního materiálu řady předních světových výrobců, např. Hewlett-Packard, Epson, Lexmark, OKI, Brother, Verbatim, Imation, TDK, Goodram, DataTresorDisc. Svým partnerům nabízí také produkty dalších renomovaných značek – Canon, Xerox, IBM, Konica Minolta, Ricoh, Sharp, Kyocera Mita, Toshiba, … LAMA Plus je výhradním distributorem kompatibilních produktů Fullmark, Copygraph, UP, baterií Polaroid a počítačových doplňků All new, N-Face, E-Blue, Enzatec, Team Scorpion v ČR a SR.

LAMA Plus se odlišuje od ostatních obchodních firem v této oblasti v ČR také vlastní produkční řadou značky LOGO. Tato ojedinělá kolekce počítačových doplňků a spotřebního materiálu pro výpočetní a kancelářskou techniku je symbiózou kvality, atraktivního balení, které výrazně podporuje prodejnost, a nejvýhodnějších cen. Společnost LAMA Plus dodává zboží prodejcům, systémovým integrátorům i renomovaným obchodním řetězcům po celé ČR. Firma má své zastoupení také na Slovensku a v Polsku odkud zásobuje země Evropské unie i další státy Evropy (cca 15 zemí). Již tradičně společnost LAMA Plus vystavuje na veletrzích CeBIT a Paperworld v Německu.

Více informací naleznete na www.lama.cz a
www.logoland.eu

Distributor LAMA Plus s.r.o. v listopadu roku 2005 založil síť SMAT – síť maloobchodních prodejen specializovaných na spotřební materiál a počítačové doplňky pro kancelářskou a výpočetní techniku. Síť sdružuje 22 prodejen v rámci ČR a SR. Téměř 11000 produktů spotřebního materiálu a počítačových doplňků pro výpočetní a kancelářskou techniku spolu s odborným poradenstvím může nabídnout kterákoliv z prodejen SMAT.

Více informací naleznete na www.smat.cz nebo www.smat.sk.