Společnost Canon získala za své inovace tři ocenění od organizace BLI

PRAHA, 30. ledna 2013 – Společnost Canon Europe, světový lídr v oblasti digitálního zpracování obrazu, získala dvě ceny v rámci udílení zimních cen „Pick“ a titul „Produktová řada roku” od výzkumné a zkušební organizace Buyers Laboratory LLC (BLI). Oceněny byly softwarové produkty z portfolia zobrazovacích řešení Canon.   (TZ)
Společnost Canon soustavně investuje do inovací, což ocenila organizace BLI při udílení svých zimních cen „Pick“. Canon získal:

  • Ocenění „Pick“ za vynikající inovační úspěch za řešení pro přihlášení bez potřeby serveru – Universal Login Manager
  • Ocenění „Pick“  za vynikající inovační úspěch za publikační nástroj iW Desktop Quick Print Tool
  • Ocenění „Produktová řada roku v oblasti řešení“ za své ucelené portfolio řešení

Poprvé v historii udělila organizace BLI v Evropě ocenění „Produktová řada roku v oblasti řešení“ a zároveň představila své nové prostory pro testování softwarových řešení. Společnost Canon byla oceněna za svou nabídku nejsilnějšího portfolia řešení, která v rámci jednotlivých softwarových kategorií organizace BLI testuje.

„Zákazníci se stále více spoléhají na softwarová řešení pro zpracování dokumentů a obrazových předloh. Chtějí zefektivnit klíčové podnikové procesy, zvýšit produktivitu práce odborných pracovníků a více využít své stávající investice do obrazového hardwaru,“ řekl Jamie Bsales, seniorní produktový redaktor v organizaci BLI. „Společnost Canon nabízí v klíčových oblastech bezkonkurenční nabídku softwarových produktů, které mohou na straně zákazníků přinést skutečný posun v procesech pro zpracování dokumentů.“

Testované kategorie zahrnují správu dokumentů/ECM, snímání dokumentů a workflow, vykazování/kontrolu nákladů a náhrady, řízení tisku, správu zařízení, mobilní tisk a bezpečnost. Mnoho testovaných produktů, včetně Canon uniFLOW a Nuance Equitrac, které se věnují oblasti vykazování, kontroly nákladů a správy tisku, bylo oceněno pěti hvězdičkami ve zprávě BLI Solutions Reports.

„Společnost Canon vyvinula nástroj iW Desktop Quick Print Tool tak, aby pomáhal řešit každodenní úkony spojené s tiskem dokumentů. Umožňuje jednoduše přenést variabilní obsah a publikovat jej, včetně PDF souborů, přímo z prostředí desktopu. Vývoj aplikace Universal Login Manager byl zase poháněn rostoucí poptávkou po větší kontrole tiskových výstupů,“ řekl Matthew Wrighton, evropský marketingový manažer společnosti Canon Europe.

„Naším primárním cílem je řešení klíčových výzev, kterým čelí naši zákazníci v oblastech kontroly nákladů, zabezpečení neveřejných informací a zdokonalení uživatelského workflow. Naše řešení poskytují všechny tyto služby jednoduchým a efektivním způsobem. Jsme potěšeni, že organizace BLI ocenila inovační pokrok napříč portfoliem našich produktů.“

Pro více informací o zimních oceněních „Pick“ organizace BLI  pro rok 2013, prosím, navštivte: www.buyerslab.com/solutions

O společnosti Buyers Lab LLC.

Společnost Buyers Lab LLC (BLI) je již 49 let přední nezávislou institucí pro testování kancelářských strojů. Kromě svých komplexních a přesných hodnocení kancelářských produktů pro práci s dokumenty, které jsou výsledkem několikaměsíčního pečlivého testování v laboratořích v USA a Velké Británii, disponuje BLI také rozsáhlou databázi nejrůznějších informací o kopírkách, tiskárnách, faxech, skenerech, duplikátorech, velkoformátových tiskárnách a multifunkčních zařízeních. Celkem dnes databáze BLI obsahuje informace o více než 15 000 produktech z celého světa. Současně se BLI těší pověsti neobyčejně důvěryhodného zdroje specifikací pro podrobné srovnávání produktů.

O společnosti Canon Europe

Společnost Canon Europe je dceřinou společností japonské společnosti Canon Inc., předního světového inovátora a poskytovatele fotografických a zobrazovacích technologií.

Společnost Canon, Inc., byla založena v roce 1937 a již více než 70 let úspěšně působí v oblasti výzkumu a vývoje optických systémů. Canon v minulém roce slavil padesáté výročí své obchodní přítomnosti v Evropě.

Další informace o společnosti Canon Europe jsou k dispozici na webové adrese  www.canon-europe.com.