Extricom uvolnil nový centrální WLAN kontrolér LS-3000

WiFi řešení pro nejnáročnější WiFi sítě je dnes již snadno dostupné a může to zvládnout každý. Stačí zvolit WiFi technologii 4. generace od Extricomu a ani nejrozsáhlejší WiFi síť již nebude nutné řešit s nějakým omezením nebo kompromisem! (TZ)
Extricom od nového roku 2013 nabízí nový centrální WLAN kontrolér s označením LS-3000 (Large Scale). Jde o unikátní nadřazený switch, který slouží k vytváření největších WiFi sítí pro až 128 přístupových bodů, kde je kritický parametr WiFi sítě – bezvýpadková mobilita WiFi klientů.

Extricom Ltd,. specialista na nejnáročnější WiFi podnikové sítě, od začátku tohoto roku nabízí nejnovější centrální kontrolér LS-3000. Jak již označení LS (znamená Large Scale, volně přeloženo rozsáhlá WiFi síť) napovídá, tak se jedná o specializovaný kontrolér/WLAN switch, který slouží k propojení „standardních“ Extricom WLAN kontrolérů do jednoho velkého celku – vytvoření společné blanket sítě přes všechny WLAN kontroléry. L3-3000 umožňuje připojení až 8 tzv. Edge WLAN kontrolérů (EXSW-1000) a tedy vytvoření jedné velké sítě s až 128x AP.

Tento centrální WLAN switch oceníte v případě potřeby výstavby rozlehlých WiFi sítí, kde je, mimo garantovaného pokrytí a kapacity WiFi sítě, kritická i bezvýpadková stabilita spojení WiFi klientů. A to nejen při přechodu mezi sousedními AP, ale i při přechodu WiFi klientů mezi sousednímu WLAN kontroléry. Díky LS-3000 a unikátní Extricom blanket WiFi technologii je dnes možné garantované WiFi pokrytí například v rozsáhlých logistických centrech, univerzitních kampusech, nemocnicích nebo například ve výrobních areálech. Prostě všude tam, kde je nutné pokrýt rozsáhlé oblasti (až 100.000m2) s garancí bezvýpadkového spojení při pohybu klientů v celé síti.

Dříve bylo toto řešení možné dodat pouze v rámci speciálních projektů, ale od počátku roku 2013 je toto řešení dostupné v rámci běžné produktové nabídky.