Logitech představuje klávesnici s oceňovanou ultraštíhlou konstrukcí pro tablety iPad mini

NEWARK, Kalifornie — 5. února 2013 — Společnost Logitech (SIX: LOGN) (NASDAQ: LOGI) dnes představila produkt Logitech® Ultrathin Keyboard mini, štíhlou klávesnici sloužící současně jako ochranný kryt a stojánek pro příjemnější používání tabletu iPad® mini. Klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini vám pomůže naplno využívat možností tabletu iPad mini, ať již jej používáte k čemukoli – budete moci snadněji pracovat s aplikacemi, filmy a fotografiemi a umožní vám pohodlnější psaní – a současně si váš tablet zachová svůj tenký, odlehčený a štíhlý styl. (TZ)

„Jsme potěšeni, že jsme mohli uvést konstrukci klávesnic společnosti Logitech s názvem Logitech Ultrathin Keyboard Cover, která v našem odvětví získala mnohá ocenění jako nejlepší mobilní klávesnice pro iPad – nyní i pro tablet iPad mini,“ řekl Alexis Richard, ředitel vývoje značky pro příslušenství tabletů ve společnosti Logitech. „Můžete si ji představit jako druhou polovinu vašeho iPadu mini. Její propracovaný design s úhlopříčkou sedm palců dokonale lícuje s tělem iPadu mini a současně nabízí klávesy plné velikosti umožňující snadné psaní, čímž šetří plochu pro zobrazování obsahu, kterou jinak softwarová klávesnice na displeji zabírá.“

Ultratenká klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini se k tabletu bezpečně přichytí pomocí silných vestavěných magnetů a má štíhlý hliníkový kryt, který ladí s designem iPadu mini a poskytuje mu odolnou ochranu, aniž podstatně zvýší jeho hmotnost. Jakmile ji budete chtít použít, stačí klávesnici Logitech Ultrathin Keyboard mini odejmout, z druhé strany krytu je vestavěna klávesnice používající technologii Bluetooth® EasyType, která nabízí tradiční rozložení kláves v malém provedení s úhlopříčkou sedm palců, včetně funkčních klávesových zkratek iPadu mini, které používáte nejčastěji, jako například kopírování a vkládání. Navíc slouží i jako stojánek, abyste při prohlížení obsahu na iPadu mini mohli mít volné ruce a nemuseli jej držet.

Klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini má funkci okamžitého zapnutí a vypnutí, což znamená, že váš iPad mini se automaticky probudí, jakmile sejmete kryt, a přejde do režimu spánku, když jej zavřete. Samotná klávesnice má výdrž baterií tři měsíce (při předpokládaném používání dvě hodiny denně), takže můžete věnovat více času zkoumání vašeho nového tabletu a méně času se trápit s tím, že klávesnice bude vybitá.

Cena a dostupnost

Očekává se, že ultratenká klávesnice Logitech Ultrathin Keyboard mini bude ve Spojených státech i v Evropě k dostání během února 2013 za doporučenou maloobchodní cenu 2099 Kč. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.logitech.com nebo na blogu společnosti Logitech.

O společnosti Logitech

Logitech je předním světovým výrobcem produktů, které spojují svět lidí a digitálních technologií. Hardware a software společnosti Logitech podporuje nejrůznější počítačové, komunikační a zábavní platformy a přináší vyšší kvalitu při ovládání počítače, poslechu hudby, sledování filmů, hraní her, využívání sociálních sítí, audiovizuální komunikaci přes internet, v oblasti bezpečnostních video systémů a při ovládání zařízení pro domácí zábavu. Společnost Logitech International byla založena v roce 1981 a je registrována ve Švýcarsku; její akcie se obchodují na švýcarské burze SIX (LOGN) a na americké burze Nasdaq Global Select Market (LOGI).