iiyama oficiálním partnerem hry Sniper: Ghost Warrior 2

Ostrava, 26. 2. 2013 – Japonská společnost iiyama ve spolupráci se svým výhradním distributorem v ČR a SR, společností AT Computers, oznámila podpis smlouvy o partnerství se společností City Interactive Games, která je tvůrcem počítačové hry Sniper: Ghost Warrior 2. (TZ)

Spolupráce mezi společnostmi iiyama a City Interactive Games je výsledkem dohody obou stran, která byla uzavřena na začátku letošního roku v Polsku, ale svým rozsahem zahrnuje celou Evropu. V rámci společných aktivit iiyama a CI Games zrealizuje řadu akcí a mimo jiné také soutěž „Sestřel si svůj monitor“ o atraktivní ceny, jako jsou LCD monitory značky iiyama, počítače pro hráče, grafické karty, hra Sniper: Ghost Warrior Deluxe Edition, trička a jiné. Více podrobností ohledně všech plánovaných akcí se objeví v březnu na webové stránce www.iiyamaplay.com, těsně před premiérou Snipera 2.

„Jsme přesvědčeni, že hra Sniper: Ghost Warrior 2 bude nejdůležitějším polským výrobkem v tomto roce. Partnerství s iiyama  pro nás znamená nové technologické a marketingové možnosti. Naše spolupráce je důležitým prvkem image kampaně hry,“ řekl Marcin Kwaśnica, International Sales Director v CI Games.

Hra Sniper: Ghost Warrior 2 přebírá od svého předchůdce to nejlepší a díky novému enginu CryEngine přináší grafiku na vyšší úrovni. Více než tři miliony prodaných kusů první části hry, nepřetržitý dialog s fanoušky, partnery a především zkušenosti týmu Sniper: Ghost Warrior 2 zaručují, že se stane letošní jedničkou mezi akčními hrami.

„S velkou pozorností monitorujeme vývoj polských developerů a celé herní branže. Viděli jsme Snipera 2 živě, proto jsme přesvědčeni, že nejen zopakuje, ale dokonce překoná úspěch první části. Máme radost, že se díky partnerství s CI Games budeme podílet na propagaci novinky, která byla vytvořena pro hráče z celého světa. Pokud totiž chcete ocenit přednosti hry SNIPER 2, potřebujete v prvé řadě dobré vybavení a monitory iiyama jsou dle našeho názoru nejlepší volbou pro hráče,“ řekl Mariusz Kuczyński, generální ředitel iiyama International v Polsku.

Spolupráce s CI Games je další akcí společnosti iiyama, kterou realizuje v rámci projektu „Monitory pro hráče“. Tento projekt vznikl za účelem rozšíření povědomí o značce iiyama mezi hráči.

O CI Games

CI Games je mezinárodní vydavatel a také největší polský výrobce počítačových her pro osobní počítače a konzoly, včetně Xbox 360, Playstation 3, Nintendo Wii a také Nintendo DS. Dlouhodobá strategie zajistila společnosti efektivní expanzi na mezinárodní trhy. Kromě sídla ve Varšavě CI Games otevřelo svá studia v Řešově, Bydhošti, Poznani a také v zahraničí: v Londýně a Bukurešti. Společnost má svoje kanceláře také v Německu, Velké Británii a ve Spojených státech. Přítomnost na čtyřiceti trzích a pěti kontinentech způsobuje, že CI Games je vnímána jako jedna z nejrychleji se vyvíjejících firem v oboru. CI Games nyní zaměstnává téměř 200 osob. V červnu 2010 uvedla na trhu zatím nejúspěšnější hru City Interactive – Sniper: Ghost Warrior, která měla obrovský úspěch. Do dnešního dne se na celém světě prodaly více než 3 miliony kusů.

O společnosti iiyama

Hlavní sídlo společnosti iiyama se nachází v Tokiu, v Japonsku. Firma, která existuje od roku 1973, se v únoru 2006 stala součástí skupiny MCJ – japonského specialisty v oboru IT. Díky tomu firma získala silné vědecké a technologické zázemí, které umožnilo projektovat monitory té nejvyšší kvality. Již více než 20 let nabízí v Evropě monitory pro domácí, kancelářské a profesionální použití. iiyama má pobočky v Holandsku, Německu, Velké Británii, Francii a v Polsku. Firma systematicky navyšuje prodej a také podíl na trhu monitorů, a to bez ohledu na hospodářskou konjunkturu. Monitory iiyama si jen v roce 2012 vybralo více než půl milionu odběratelů v Evropě.

Polská pobočka společnosti iiyama pečuje také o země ze střední a východní Evropy.

Specialisté iiyama přikládají mimořádně velký význam kvalitě a servisu. Proto na většinu monitorů této značky je poskytnuta 3letá záruka v systému door-to-door. Navíc na všechny LCD monitory zakoupené v autorizovaných obchodech partnerů iiyama je poskytnuta záruka nulového počtu vadných bodů.

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem více než 10 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.