V Praze proběhl 17. Reprezentační ples J.K.R.

Společnost J.K.R., přední český dodavatel podnikových informačních systémů, v sobotu 23. února v Národním domě na Vinohradech v Praze uspořádala pro své zákazníky, partnery a přátele 17. reprezentační ples. Pozvání přijalo více než 500 osob, výtěžek dobročinné tomboly byl věnován Střední škole pro zrakově postižené. Na snímku vlevo uprostřed je Vladimír Králíček, generální ředitel společnosti J.K.R., vpravo od něj stojí Alfredo Jimenez, španělský obchodní partner J.K.R. (TZ)

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. S obratem přes 100 milionů korun a s více než stovkou zaměstnanců patří mezi největší ryze české softwarové firmy v České republice. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP

Podnikové informační systémy Byznys ERP mají za sebou v České republice a na Slovensku více než 1 500 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ELO+, ESO travel, H & H Hotels, Humi Outdoor, Integra Group, Kasalova pila, Lekkerland, Letiště Brno, Marimex, Messenger, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom či Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.