Volksbank CZ dnes otevírá první designovou pobočku pod značkou Sberbank, přijďte ji ochutnat!

Praha, 28. února 2013 – Internetová kavárna, nejmodernější technologie, vůně šitá na míru, VIP lounge či uvítací zóna s hosteskami a nejen to lze zažít ve zbrusu nové pobočce Sberbank v ulici Na Příkopě v Praze. Dnes ji otevřela Volksbank CZ, která od dnešního dne bude oficiálně pod značkou Sberbank vystupovat.   (TZ)

Návštěvníci nové pobočky Na Příkopě budou moci nejen ocenit příjemnou obsluhu a designový interiér v duchu Physical Brand Design navržený italským studiem Crea International, ale vyzkoušet si také moderní technologie banky nového tisíciletí. Součástí pobočky je i iPad obslužná zóna, touchscreeny či interaktivní hodnocení bankéřů přímo na přepážce. Klienty banka pohostí kvalitní kávou. Nechybí ani lounge pro VIP a firemní klienty, která je vybavena sklem s automatickým stmívacím efektem pro zajištění diskrétnosti při jednání. Na všech pět smyslů zákazníka působí exkluzivně pro Sberbank CZ vyvinutá vůně a hudební kulisa.

„Interiér pobočky je navržen tak, aby sloužil zároveň jako interaktivní vzdělávací zóna. Zákazník má přístup k bankovním produktům prostřednictvím nejmodernějších technologií, které mu mají poskytnout maximální komfort také během komunikace s osobním bankéřem,“ uvádí Lucie Hálová, vedoucí tiskového oddělení Sberbank CZ.

Banka také spustila webové stránky na adrese www.SberbankCZ.cz a bude nově komunikovat i prostřednictvím profilu SberbankCZ na sociální síti Facebook. Při této příležitosti odstartovala akci ve spolupráci s ekologickou organizací Čmelák, a vysadí strom za každého nového fanouška na sociální síti.

Přestože dochází ke změně názvu a vlastníka, zůstává Sberbank CZ bankou založenou podle českého práva s licencí udělenou Českou národní bankou. Jediným akcionářem Sberbank CZ je Sberbank Europe AG se sídlem ve Vídni, dceřiná společnost skupiny Sberbank Rusko. V kombinaci s lokální znalostí se tak Sberbank stává silným bankovním partnerem také pro klienty v České republice.

Více informací na www.SberbankCZ.cz.

www.SberbankCZ.cz www.lewispr.cz

Sberbank CZ, a.s.

Na českém trhu působí Sberbank CZ (do února 2013 pod názvem Volksbank CZ) již od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciová společnost. Jejím majoritním vlastníkem je Sberbank Europe AG s hlavním a jediným akcionářem Sberbank Rusko (Bank of Russia). Sberbank CZ je obchodní bankou se širokou nabídkou finančních produktů a služeb pro privátní i firemní klientelu.

Cílem Sberbank CZ je být klientům důvěryhodným finančním poradcem. Poskytuje srozumitelné finanční a bankovní poradenství se špičkovou osobní péčí. Tímto krokem vrací bankovnictví jeho původní osobní charakter.