RFGSM-220 od ELKO EP nyní pohlídá váš dům

Holešov, 7. 3. 2013 – lídr českého trhu v oblasti relé a inteligentních elektroinstalací, společnost Elko EP, uvádí na trh GSM komunikátor RFGSM-220 s novou funkcí zabezpečení objektu. (TZ)

Inovovaný GSM komunikátor RFGSM-220 je teď také jednoduchým zabezpečovacím zařízením. Funkci pro střežení objektu (ARM) nebo její vypnutí (DISARM) aktivujete snadno prozvoněním nebo klíčenkou.

V případě detekce, respektive změny stavu detektoru GSM, vyšle brána povel k sepnutí sirény, ale může vám také poslat zprávu na číslo, které si zvolíte.

Funkce pro vzdálené spínání topení, světel, závory, vrat a také pro zjištění stavu aktorů RF Control pracují pochopitelně jako doposud.

GSM komunikátor lze použít třemi způsoby:

– Samostatně, kdy reaguje na SMS nebo prozvonění a spíná interní relé, případně reaguje

  na jeden ze čtyř vstupů.

– S aktory RF Control, kde se povel sepnutí přenáší na spínací aktor v dosahu, který následně ovládá další zařízení, například topení.
– S jednotkou RF Touch, pomocí které si můžete mobilním telefonem vyžádat informace

  o stavu aktoru a ovládat jej.

Pro snadné nastavení slouží software dodávaný společně s GSM komunikátorem,

Více informací o produktu najdete v e-shopu Elko EP, ve kterém je možno ho zakoupit za 6038 Kč včetně DPH.

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 200 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz.