OKIN BPO se představí na veletrhu Kariéra PLUS

Společnost OKIN BPO se zúčastní veletrhu Kariéra PLUS, který se uskuteční 12. března na půdě VŠB-Technické univerzity Ostrava. Návštěvníkům veletrhu a potenciálním zaměstnancům firma nabídne možnost seznámit se s oblastí podpůrných služeb a uplatněním pro studenty v této oblasti. (TZ)

Studenti i absolventi vysokých škol tak dostanou příležitost dozvědět se o OKIN BPO víc nebo si pohovořit se zástupci firmy. Ti jim poskytnou informace o kariérních příležitostech v oblasti podpůrných služeb (zajišťování části provozu či služeb jinou organizací). „Minulý rok byl pro nás z hlediska nárůstu počtu zaměstnanců, mezi kterými převládají vysoce kvalifikovaní a jazykově vybavení absolventi vysokých škol, velmi úspěšný. Dokonce i během krize na trhu práce u nás našlo uplatnění více než 130 specialistů,“ uvádí obchodní ředitel OKIN BPO Vojtěch Vojík a dodává: „Také letos jsme využili příležitosti představit naši společnost a veškeré služby, které poskytujeme v oblasti velkoobjemových transakčních podnikových procesů.“

OKIN BPO se zaměřuje na realizaci podnikových procesů a služeb, jako je účetnictví, zpracování objednávek, podpora prodejních týmů a poskytování zákaznického servisu či technické podpory. Proto ve firmě nacházejí uplatnění nejen lidé s vynikajícími jazykovými znalostmi (zaměstnanci hovoří plynně až devíti světovými jazyky), ale také specialisté v oboru IT. Více informací se zájemci dozví na www.okinbpo.com.

Veletrh Kariéra PLUS, na němž se prezentují firmy Moravskoslezského kraje, se uskuteční 12. března 2013 v prostorách auly VŠB-Technické univerzity Ostrava, a to od 9 do 15 hodin. Akce se každoročně účastní až 5000 návštěvníků. Veletrh je určen pro zaměstnavatele, pro absolventy a studenty vysokých škol a ostatní zájemce o zaměstnání i pro další vysoké školy Moravskoslezského kraje.

O společnosti OKIN GROUP, a. s.

OKIN GROUP je významným poskytovatelem podpůrných služeb pro podniky ve střední a východní Evropě. Na českém trhu působí již osmnáctým rokem. Pod značkou OKIN FACILITY nabízí komplexní facility management, tedy služby související s provozem a správou nemovitostí a majetku. Dále pak pod značkou OKIN BPO zajišťuje služby v oblasti business process outsourcing (BPO). Dceřiná společnost OKIN EDUCA navíc poskytuje služby v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje. Skupinu v roce 2009 rozšířila společnost OKIN CLEANING nabízející úklidové služby. V současnosti má OKIN GROUP více než 1500 zaměstnanců, působí v ČR, na Slovensku, Ukrajině, v Bulharsku, Rumunsku a v Polsku. V oblasti facility managementu obsluhuje stovky objektů, především administrativních budov, průmyslových podniků, logistických a obchodních center.

www.okin.eu