Mladý manažer v čele inovativního webového projektu – Za projektem portálu www.sluzbomat.cz stojí Vojtěch Lambert

Portál Službomat (www.sluzbomat.cz) je zajímavým příkladem katalogového serveru, který nabízí svým uživatelům kompletní, propracovaný přehled služeb dostupných ve vybrané lokalitě. Selekci lze realizovat podle zvolených kritérií, jako je například hodnocení kvality předchozích klientů. Tato služba funguje pro uživatele zcela zdarma. Za vznikem portálu stojí mladý manažerský tým společnosti LCG 360° Consulting v čele s Vojtěchem Lambertem. (TZ)

Vojtěch Lambert je absolventem Anglo– American University, nejstarší privátní vysoké škole v ČR. Pro developerskou společnost Lighthouse Group pracoval na rezidenčních projektech Zelené Město, Prague Marina a následně na projektu obchodního centra Galerie Harfa.

Od června roku 2011 pracuje jako konzultant v poradenské firmě LCG 360° Consulting. Jejím hlavním předmětem činnosti je komplexní restrukturalizace nebo rozvoj firem s ambicí výrazně je posunout k lepším výsledkům. Ve srovnání s podobnými hráči na trhu však LCG 360° funguje prostřednictvím aktivního zapojování vlastních zkušených manažerů do vedení klientských společností.

Nejnovějším projektem společnosti LCG 360° Consulting je portál Službomat (www.sluzbomat.cz), který byl uveden do provozu v květnu letošního roku a jehož se stal Lambert ředitelem. „Hlavní myšlenkou nového portálu
s všeříkajícím podtitulem „můj svět služeb“ je především zjednodušování vyhledávání
a porovnávání poskytovatelů služeb na základě referencí a dostupnosti, zvýšení konkurenceschopnosti a základ v podobně moderního propracovaného systému vyhledávání a systému plateb, který je pro obě strany výrazně inovativní”, uzavírá Vojtěch Lambert.