Softwaru AuditPro se na ruském trhu daří

PRAHA, 27. května 2013 – Technologická společnost truconneXion a její ruský partner Softline, přední společnost v oblasti dodávek a licencování softwaru, uspořádaly v Praze od 15. do 17. května mezinárodní konferenci na téma IT Asset Management, aneb jak správně řídit IT zdroje. Tato akce svedla dohromady manažery informačních technologií z největších ruských firem v odvětvích, jako jsou telekomunikace, výroba, finance a energetika. (TZ)

Původní český software AuditPro se specializuje na odhalování stupně využití výpočetní techniky v organizacích, odstraňování zbytečných nákladů v IT, mapování neefektivních pracovníků a řešení licenčních nesrovnalostí. AuditPro od společnosti truconneXion patří mezi jeden z  nejrozšířenějších nástrojů pro správu a evidenci licencí na ruském trhu. Za více než sedm let spolupráce Softline a truconneXion byl nasazen ve vice než stovce organizací včetně významných ruských bank a petrochemických firem. Největším zákazníkem je ruská banka TrustBank, jež přes dva roky využívá 7200 licencí AuditPro ve svých pobočkách ve 140 městech.

Třídenní konference, která se na podobné úrovni konala poprvé, poskytla přítomným manažerům informačních technologií přehled o praktických možnostech využití poslední verze AuditPro a další relevantní informace o osvědčených postupech v oblasti efektivní správy a řízení IT aktiv. „Úspěch pražské konference potvrdil velký zájem manažerů významných ruských podniků o téma správy IT a naši rostoucí kompetenci v oblasti ITAM,“ uvedl Vladimír Razuvajev, šéf oddělení poradenství Softline, která na ruském trhu distribuuje software AuditPro.  Oceňujeme profesionální přístup jak k celé problematice SAM/ITAM, tak ke každému zákazníkovi, který na náročném trhu CIS dlouhodobě prokazuje Softline jako náš partner,“ řekl Martin Hnízdil, manažer AuditPro ze společnosti truconneXion, který patřil společně s Vladimirem Razuvajem mezi klíčové řečníky pražského fóra.

Martin Hnízdil, manažer AuditPro společnosti truconneXion považuje ruský trh za odlišný z hlediska velikosti typického zákazníka využívajícího software AuditPro. „Zatímco na českém a polském trhu patří valná většina našich zákazníků ke středním firmám o velikosti 100 až 500 počítačů, v Rusku dodáváme zejména firmám velikosti nad 1000 počítačů,“ uvedl Martin Hnízdil z truconneXion.

O společnosti truconneXion – www.txn.cz

Společnost truconneXion, a. s., poskytuje déle než šestnáct let profesionální IT služby společnostem z nejrůznějších sektorů. Společnost je od svého vzniku koncipována jako moderní organizace, která se dokáže velmi pružně přizpůsobit specifikům trhu a dynamice vývoje informačních technologií.

O produktu AuditPro – www.auditpro.cz

AuditPro je původní český nástroj pro správu licencí a evidenci počítačů. Umožňuje ve velmi krátké době zavést efektivní správu softwaru, hardwaru i veškerého ostatního majetku tak, aby probíhala s minimálním úsilím a maximálně šetřila prostředky firem. Přináší rovněž unikátní informace o skutečném využití používaných IT zařízení a softwarových aplikací konkrétním uživatelem.

Díky nástroji AuditPro obdržela technologická společnost truconneXion prestižní ocenění Partner roku 2010 pro střední a východní Evropu v kategorii Software Asset Management (SAM) od společnosti Microsoft.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s