IGNUM zavádí platbu kartou na DOMENA.cz

Praha, 10. června 2013 – Společnost IGNUM nabízí od dnešního dne možnost hradit na webu DOMENA.CZ služby prostřednictvím platebních karet. (TZ)

Společnost IGNUM, přední tuzemský poskytovatel profesionálních hostingových služeb a registrátor domén, zavádí na webu DOMENA.CZ možnost platby kartou. Elektronicky lze uhradit registraci nové domény i její prodloužení. Zákazníci mohou provádět platby pomocí karet VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club.

Elektronickou platbu lze využít také k úhradě kreditů na účtu DOMENA.CZ. Kreditový systém umožňuje zákazníkům platbu za domény a jejich prodloužení přímo z kreditu na jejich účtu Platba kreditem je evidována okamžitě po její autorizaci zákazníkem. Systém nabízí i automatické prodlužování domény – v takovém případě dochází k prodloužení 30 dnů před expirací domény.

Další informace o platbě kartou mohou zákazníci získat prostřednictvím oddělení technické podpory na adrese helpdesk@ignum.cz nebo kontaktovat nonstop bezplatnou linku 800 144 686.

O společnosti IGNUM, s.r.o.

Společnost IGNUM je profesionálním poskytovatelem hostingových služeb a registrátorem internetových domén, který si zakládá na individuálním přístupu k zákazníkům. IGNUM je členem sdružení CZ.NIC, NIX.CZ a RIPE, disponuje vlastní sítí a má statut ISP. IGNUM patří mezi největší české poskytovatele hostingových služeb, v současné době patří s počtem CZ domén ve své správě mezi tři největší registrátory. Portfolio webhostingových služeb, domén a SSL certifikátů spravuje spolu s oddělením technické podpory a projektového řízení divize komodizovaných služeb; o veškerý servis a služby, spojené se serverhostingem a konektivitou, se stará divize individualizovaných služeb. Další informace o službách společnosti IGNUM jsou k dispozici na webových stránkách www.IGNUM.cz.‘