Servodata posilují – na palubu přibírají společnost DoxoLogic

Praha, 22. dubna 2013 – Servodata s potěšením oznamují akvizici společnosti DoxoLogic, specialisty na poskytování služeb v oblasti podnikových open source řešení, především pak middleware platformy JBoss. (TZ)

„Protože jsme jediným autorizovaným distributorem Red Hat v České republice a na Slovensku, bylo naprosto logickým krokem dostat pod svá křídla pravděpodobně nejkompetentnější tým na middleware platformu JBoss v celém regionu, jehož podporu využíval pro své partnery i zákazníky Red Hat v rámci celého regionu střední a východní Evropy ještě před naší akvizicí,“ řekl Rostislav Jirkal, předseda představenstva a generální ředitel Servodata.

„Pro naše zákazníky se nic nemění. Jako součást společnosti Servodata, budeme i nadále rozvíjet naše současné aktivity v oblastech open source technologií. Navíc tak získáváme možnost zapojit se do více zajímavých projektů. Společnost Red Hat vnímá spojení Servodat s DoxoLogicem, jako významný krok, který podpoří dramaticky se rozvíjející trh open source řešení v regionu prostřednictvím plně profesionální podpory zákazníkům na té nejvyšší úrovni,“ doplnil Vojtěch Knězů, ředitel společnosti DoxoLogic.

O společnosti DoxoLogic

DoxoLogic je softwarová společnost poskytující služby a řešení v oblasti podnikových systémů se specializací na enterprise open source. Firma pokrývá široké portfolio řešení a služeb, od operačních systémů přes middleware a databáze až po portálová řešení.

Další informace najdete na webových stránkách www.doxologic.com.

O společnosti Servodata

Servodata  se dlouhodobě specializují na oblast podnikové infrastruktury ICT. Portfolio produktů a služeb zahrnuje zejména dodávky a správu licencí softwaru Microsoft, Red Hat a Adobe, bezpečnostní technologie Symantec či infrastrukturní software a oblast ukládání dat například EMC nebo HP. S obratem přes miliardu korun patří Servodata dlouhodobě mezi 30 nejvýznamnějších ICT společností na českém i slovenském trhu. Dynamicky se rozšiřující síť obchodních partnerů Servodat dnes tvoří více než 500 společností.

Společnost získala certifikace Systému řízení jakosti ISO 9001:2000, Systému řízení bezpečnosti informací ISO 27001:2005 i certifikaci „TAJNÉ“ udělenou Národním bezpečnostním úřadem. Servodata mají přímý vztah k výrobcům, spolupracují s partnerskými sítěmi dodavatelů řešení, systémových integrátorů a prodejců. Od svého založení v roce 1991 působí Servodata v regionu EMEA, s centrálou v Praze a pobočkou v Bratislavě.

Další informace najdete na webových stránkách www.servodata.net.