Point Of View Airmouse – je více než ukazovátko

V Brně 27.6.2013, Společnost POINT OF VIEW přišla na trh s novinkou z řady příslušenství Point Of View Airmouse pro PC, tablety a SMART TV dongle. (TZ)

Point Of View Airmouse na první pohled připomíná obyčejný pointer (ukazovátko), ale není tomu tak, i přestože nabízí i tuto funkci. Airmouse však ocení všichni uživatelé, jak doma tak v práci.

Airmouse, funguje na stejném principu, jako jsou například bezdrátové ovladače herních konzolí, stačí vzít do ruky, namířit na obrazovku a ovládat tak kurzor myši. Kam uživatel ukáže, tam se kurzor posune, což oceníte především v pohodlí domova, kdy si chcete pustit film. Díky Airmouse není potřeba mít na televizním stolku místo a vhodný podklad pro pohyb myši. Uživatel jednoduše namíří na televizi a na položku, kterou chce pustit. Pro ještě větší pohodlí při sledování filmu je Point Of View Airmouse vybaveno tlačítky s funkcí ovládání hlasitosti. Podporovaný je také operační systém Android a jeho funkční tlačítka, díky čemuž můžete na dálku a bez problémů ovládat i svůj tablet.

Díky tomu, že Airmouse snímá pohyb ruky a není závislý na orientaci vhledem k přijímači, je ideálním doplňkem také při prezentacích, kde například uživatel neukazuje přímo na obrazovku svého notebooku nebo tabletu, ale na pláno s promítaným obrazem.

Kromě levého a pravého tlačítka myši, ovládání hlasitostí a systémových tlačítek, je Airmouse navíc vybaven navigačním křížem a tlačítky PgUp a PgDown, užitečnými právě při procházení jednotlivých snímků při prezentacích. Pro tento případ ve výbavě nechybí ani laserové ukazovátko, kterým lze jednoduše ukázat na detaily v prezentacích nebo třeba při prohlížení fotografií s přáteli. Aby nedocházelo k současnému pohybu kurzoru a laserového ukazovátka, je Airmouse navíc vybaven tlačítkem pro deaktivaci pohybového sensoru.

Point Of View Airmouse je praktické zařízení, které je ideální pro ovládání různých zařízení. Díky vlastnímu USB přijímači tak není uživatel omezen pouze na přítomnost Bluetooth. Navíc není nutná instalace dalších ovládacích programů.

O společnosti Point of View

Point of View je světově známá společnost založena v roce 2000, zaměřující se nejen na výrobu tabletů a příslušenství. Od svého založení, prodeje Point of View vrostly exponenciálně a nyní je možné vidět tuto značku ve více než 70 zemích po celém světě. Ředitelství Point of View se nachází v Nizozemsku, jeho pobočky pak po celém světě. Jako high-end značka, má Point of View vizi o své kontrole kvality výrobků, podpory a služeb zákazníkům. POV klade veliký důraz na záruční podmínky a vysokou úroveň kvality technické podpory. Pro více informaci navštivte http://www.point-of-view.cz .