HUAWEI Ascend P6 je od října v ČR k dostání i v růžové verzi

Praha, Česká republika, 2. října 2013: Společnost Huawei, přední světový dodavatel řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií a koncových zařízení, oznámila od 1. října 2013 dostupnost atraktivní světle růžové verze svého elegantního telefonu HUAWEI Ascend P6 na českém trhu. (TZ)

Jako vlajková loď řady Ascend P se HUAWEI Ascend P6 vyznačuje naprosto špičkovým designem, který uspokojí i nejnáročnější fanoušky módy a designu. Povrch telefonu z kartáčovaného kovu s přirozeně zaoblenou základnou těla telefonu je elegantní a zároveň intuitivní. Telefon se vyznačuje velmi tenkým designem o tloušťce pouhých 6,18 mm. HUAWEI Ascend P6 váží přibližně 120 g a je dostatečně malý na to, aby se vešel i do té nejmenší kapsy nebo tašky, ale zároveň je navržený tak, aby zaujal unikátním designem.

Smartphone má čtyřjádrový procesor taktovaný na 1.5 GHz a díky 4.7 palcovému HD displeji In-Cell s vysokým rozlišením, špičkovému přednímu fotoaparátu 5MPx a intuitivnímu softwaru je HUAWEI Ascend P6 ztělesněním vybroušené elegance i vysoké technické úrovně. Špičkový design, technologickou výbavu a nejlepší poměr cena/výkon ocenila také renomovaná evropská novinářská asociace EISA (The European Imaging and Sound Association), která HUAWEI Ascend P6 udělila titul „Evropský spotřebitelský smartphone 2013–2014“.

V České republice je HUAWEI Ascend P6  k dostání za doporučenou cenu 9.990,- Kč vč. DPH v nabídce všech tří mobilních operátorů, u všech velkých online prodejců a ve volné distribuci v černé, bílé a od října i růžové barevné kombinaci s pouzdrem v příslušné barvě.

O společnosti Huawei Device

Ke konci roku 2012 se výrobky a služby Huawei používají ve více než 140 zemích a slouží více než třetině světové populace. Huawei rovněž po celém světě založila více než 20 výzkumných a vývojových center, mimo jiné ve Spojených státech, Německu, Švédsku, Rusku, Indii a Číně. Spotřebitelská divize patří mezi tři hlavní divize společnosti Huawei. Nabízí řadu výrobků, mezi něž patří mobilní telefony, mobilní širokopásmová zařízení, domácí zařízení, cloudy a chipsety pro spotřebitele. Huawei Consumer Business Group má více než 20 let bohatých zkušeností v sektoru informačních a komunikačních technologií (ICT), rozsáhlou globální síť, velmi rozsáhlé globální provozovny a partnery. Cílem této divize je prostřednictvím společnosti Huawei Device přinášet nejnovější technologie spotřebitelům, nabízet celý svět možností a vytvářet mimořádné zážitky pro lidi na celém světě.

Pro více informací navštivte Huawei Device na www.huaweidevice.cz.

Aktuální informace ze světa Huawei Device naleznete denně aktualizované na:

Facebook – CZ/SK: www.facebook.com/HuaweideviceCZSK

Twitter: www.twitter.com/HuaweiDevice

YouTube: www.youtube.com/user/HuaweiDeviceCo

Flickr: www.flickr.com/photos/Huaweidevice