GTS poskytne hybridní cloudové služby společnosti ClickAd

Praha/Varšava, 7. října 2013 – Skupina GTS Central Europe (GTS), přední telekomunikační operátor s vlastní sítí ve střední a východní Evropě, zajistí vysoce výkonné hybridní cloudové řešení pro správu klíčových aplikací společnosti ClickAd. (TZ)

Společnost ClickAd, jedna z největších firem se specializací na online marketing v Polsku, zaznamenává rychlý nárůst poptávky po digitálních marketingových službách. Její stávající infrastruktura však nedokáže podporovat takový objem dat za výhodných finančních podmínek. Během jednání se společností GTS se zástupci firmy ClickAd seznámili s virtualizovaným řešením, které nabízí vyšší flexibilitu, škálovatelnost i lepší dostupnost pro jejich rostoucí výpočetní infrastrukturu a úložiště. GTS navrhla unikátní hybridní cloudovou platformu, která nabízí cloudové zdroje na vyžádání, vysoce výkonné úložiště a internetový přístup v rámci datového centra s certifikací ISO 27001.

„Potřebovali jsme najít efektivní cloudové řešení, které by maximálně podporovalo naše rostoucí portfolio aktivit za využití menšího počtu zdrojů, aniž bychom museli vynaložit vysoké počáteční investice. GTS nám zajišťuje hybridní prostředí, které nejenom odpovídá našim potřebám po technické stránce, ale přizpůsobuje se maximálně flexibilnímu modelu, založenému na placení služeb dle nárůstu našich obchodních aktivit,“ říká Maciej Teliszewski, prezident skupiny ClickAd. „Díky tomuto řešení navíc můžeme přenechat zodpovědnost za hardware, licence i správu služeb odborníkům ze společnosti GTS a zaměřit se na aktivity, které rozvíjí naše podnikání.“

„Při návrhu cloudového řešení je důležité odborně poradit zákazníkům a zároveň porozumět klíčovým mechanismům, které podporují rozvoj jejich aktivit. U společnosti ClickAd bylo nejprve třeba seznámit se s jejich činností a na základě toho navrhnout spolehlivé cloudové řešení šité na míru, které maximálně odpovídá výzvám v jejich podnikání,“ uvedl Piotr Sieluk, generální ředitel GTS Poland. „V rámci testovacího prostředí navrhovaného konceptu jsme navíc umožnili společnosti ClickAd vyzkoušet si naše cloud computingové řešení v provozu. Ujistili se tak, že GTS je skutečně vhodným partnerem pro zajištění jejich cloudového řešení.“

O společnosti ClickAd:

Skupina ClickAd SA se zaměřuje na zajišťování marketingové komunikace na internetu a v rámci médií pro mobilní zařízení pro firmy či značky z různých oborů. Jsou významným poskytovatelem služeb v oblasti výkonnostního marketingu, technologie real time bidding a efektivního cílení na publikum. Portfolio skupiny zahrnuje následující společnosti: ClickAd (www.clickad.pl), ClickAd Interactive (www.clickad-interactive.pl), AdLeader(www.adleader.pl), Direct Traffic (www.directtraffic.pl), ClickMatic (www.clickmatic.pl), Click4Mobile (www.click4mobile.pl), SoCommerce (www.socommerce.pl), Clickonometrics (www.clickonometrics.pl), All4Affilate (www.all4affialiate.pl), Admassive (www.admassive.pl), Pixad (www.pixad.pl). Investorem této skupiny je společnost 3TS Capital Partners.

O skupině GTS:

Skupina GTS Central Europe (GTS) je předním poskytovatelem řešení založených na infrastruktuře v zemích střední a východní Evropy. GTS vlastní a provozuje rozsáhlou optickou síť a datová centra pokrývající celý region. V České republice, Polsku, Maďarsku, Slovensku a Rumunsku nabízí skupina regionální dosah s hustými lokálními sítěmi a nabízí tak širokou paletu služeb. Od základních hlasových a datových služeb až po rozsáhlé virtuální privátní sítě a managed služby datových center spojuje skupina GTS nejnovější technologie se svou rozsáhlou sítí a poskytuje tak vedoucí zákaznická řešení v oboru. S  téměř dvacetiletou výraznou historií fungování ve střední a východní Evropě je skupina zavázána poskytovat hodnotné služby s vynikající kvalitou svým téměř 38 tisícům zákazníků z oblasti firem, operátorů a veřejné správy. Pro více informací navštivte prosím www.gtsce.com.

Pro lokální informace sledujte Twitter: @GTS_Czech