Spuštění internetové služby Plus4U

Dne 7. 10. 2013 byla spuštěna internetová služba Plus4U.net, která umožňuje svým uživatelům, tedy lidem i firmám, užívat výhod lepších produktů, služeb a cen. (TZ)

  • Plus4U poskytuje na internetu prostor, kde můžete snadno sdílet informace se svým okolím a nabídnout svůj business ostatním.

  • Plus4U poskytuje chytrá řešení lidem, firmám, živnostníkům i organizacím pro sdílení informací spolupráci a podporu řízení.

  • V Plus4U si můžete organizovat firmu, své osobní zájmy nebo jiné aktivity svého života.

  • Prioritou Plus4U je maximální dostupnost, bezpečnost a ochrana dat.

Služba Plus4U funguje jako významný obchodní kanál mezi svými uživateli. Plus4U buduje centrální tržiště, na kterém se mohou potkávat nabídky z různých stran.

Plus4U Business Territory umožňuje provozovat komplexní informační systémy ale i jednoduchá řešení pro podporu řízení, komunikace a spolupráce v organizacích. Business Territory je schopné podpořit fungování všech důležitých procesů, které v organizaci probíhají nebo se zaměřit pouze na vybrané z nich.

Každý uživatel služby Plu4U má bezplatně k dispozici vlastní oddělený prostor – Plus4U My Territory, kde může organizovat a řídit záležitosti ze svého osobního života. Může zde například spravovat soukromý majetek, může evidovat smlouvy, vést rodinný rozpočet a řídit pravidelné platby, může pečovat o domácí mazlíčky apod. Vybrané informace dokáže snadno zpřístupnit své rodině a přátelům, diskutovat s nimi nebo plánovat společné akce. A to vše bezpečně a diskrétně.

Internetová služba Plus4U.net je vytvořena pomocí digitální stavebnice informačních systémů Unicorn Universe.