Čističky vzduchu Winix jsou žhavou novinkou na českém trhu

Na trh přichází žhavá novinka, na kterou se dlouho čekalo. Jde o čističky vzduchu korejské značky Winix. Tyto čističky dosahují výjimečných výsledků v čištění vzduchu díky účinnosti až 99,97 %. Kromě toho nabízí výraznou úsporu provozních nákladů díky omyvatelným HEPA filtrům a nízkou spotřebou energie. Mimořádný je i výkon, který dosahuje bezmála 500 m3/h, čímž čističku řadí na pomyslnou špičku. (TZ)

Čističky vzduchu Winix jsou určeny do domácností, kanceláří, veřejných prostor, školských zařízení a všude tam, kde v uzavřených místnostech dochází ke kontaktu s alergeny, škodlivými látkami, viry a bakteriemi, nežádoucími pachy nebo cigaretovým kouřem. Největší význam mají pro alergiky a astmatiky, hodí se k malým dětem, ale ocení je také všichni, kteří jsou citliví na polétavý prach, srst z domácích zvířat nebo jen zápach. V létě vás čističky ochrání před pyly a spory plísní, v zimě zase před bakteriemi a viry, kterým se daří v chřipkových obdobích.

Čistička Winix je vybavena funkcí PlasmaWave generující vysoké množství kladně i záporně nabitých iontů, které čistí vzduch na podobné bázi, jako se děje v přírodě. Díky tomu vytváří podmínky pro kvalitnější spánek nebo lepší soustředění. Další výhodou je, že nevytváří žádný ozón, který je nežádoucí.

Inteligentní funkce čističky maximálně zjednodušují ovládání a údržbu přístroje. Čistička totiž umí na základě času a výkonu vyhodnotit, kdy vyměnit filtrační kazetu, a sama vás na výměnu upozorní. Tím šetří peníze i vaše zdraví. Každý jistě ocení plně automatický provoz s velmi citlivými senzory, které upravují režim čištění podle kvality okolního vzduchu nebo režim přizpůsobí nočnímu klidu. Winix je zkrátka příjemným pomocníkem, kterému nezáleží jen na vašem zdraví, ale také na vašem pohodlí.

Modelová řada čističek zahrnuje tři modely odstupňované podle výkonu. Díky tomu je možné vybrat si čističku, která svými parametry nejlépe pokryje konkrétní velikost místnosti. Bližší informace o čističkách vzduchu Winix: www.winix.cz

Korejská společnost Winix patří k významným světovým hráčům v oboru úpravy vzduchu a pitné vody. Prosadila se hlavně v USA a na asijských trzích. V letošním roce slaví 40. výročí od svého založení a zároveň oficiálně vstoupila i na český trh. Distribuci zboží v České republice a na Slovensku zajišťuje firma Cyri & Metoděj, s.r.o.