Samsung připravil speciální akci pro studenty ČVUT

Již od příštího týdne se budou moci studenti Českého vysokého učení technického v Praze osobně seznámit s nejnovějšími produkty Samsung jako GALAXY Note 3
a GALAXY Gear. Kromě toho se mohou těšit i na mimořádnou nabídku. (TZ)

Praha, 11. října 2013 – Společnost Samsung představí své letos uvedené novinky jako například GALAXY Note 3 a GALAXY Gear studentům ČVUT. Od 14. do 24. října se budou moci osobně přesvědčit o jejich kvalitách a výjimečnosti. Prezentace bude probíhat na dvou vybraných místech Fakulty elektrotechnické (Technická 2, Praha 6 a Karlovo náměstí 13, Praha 2).

Samsung rovněž připravil pro studenty při této příležitosti speciální nabídku. Jde o slevu na Samsung GALAXY Note 3, který si budou moci pořídit již za 15 999 Kč a Samsung GALAXY SIII za cenu 7 999 Kč. Kromě toho se studentům otevře možnost získat zdarma studentský účet Genius Gratis s počátečním vkladem 200 Kč a jako dárek od O2 k telefonu Samsung získat poukaz na NFC SIM kartu a poukaz v hodnotě 500 Kč na stahování hudby, her a obrázků.

Samsung tuto akci pořádá také v souvislosti s aplikací KOSeek, kterou vytvořil tým studentských vývojářů ČVUT. Jedná se o androidovou aplikaci, díky které mají studenti přístup do jejich studijního informačního systému ze svých chytrých telefonů. Rychle a snadno tak získají například kontakt na své učitele a spolužáky, informace o studiu nebo co nového se na škole děje.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. je světová jednička v oblasti technologií, které otevírají nové možnosti lidem na celém světě. Díky neustálým inovacím a objevům, transformujeme svět televize, chytrých telefonů, notebooků, tiskáren, fotoaparátů, domácích spotřebičů, zdravotnického zařízení, polovodičů a LED řešení. Zaměstnáváme 270 000 lidí v 79 zemích světa s ročním obratem 187,8 mld. USD. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.samsung.com.