Byznys ERP v restauracích Coloseum

Komplexní informační systém pro oblast gastronomie, cateringu a ubytování, schopný pokrýt složitou agendu více provozoven, hledala společnost Coloseum Restaurants, která se zabývá poskytováním gastronomických služeb. Jako nejlepší vyhodnotila podnikový informační systém Byznys ERP od společnosti JKR. (TZ)

Coloseum Restaurants hledala na českém trhu komplexní informační systém, který by nahradil stávající řešení, poskytl pružné analytické nástroje nad složitou agendou více než desítky provozoven – restaurací, ubytovacích zařízení, sportovních arén a cateringu. Klíčovým požadavkem na nový informační systém proto byl jak efektivní přenos dokladů mezi jednotlivými subjekty, tak automatizované napojení na provozní restaurační systém, zejména v oblasti přenosu tržeb a spotřeb surovin.

Byznys ERP ve společnosti Coloseum Restaurants slouží také k vyhodnocení hospodaření a pro detailní podnikové analýzy v uživatelsky příjemném prostředí, nechybí ani možnost přípravy vlastních reportů a analýz. S novým řešením byla také zavedena autorizace došlých faktur dle stanovených kritérií. Mezi hlavní přínosy nasazení podnikového informačního systému Byznys ERP ve společnosti Coloseum Restaurants patří automatický import dávek tržeb, kontrola došlých faktur v systému a podnikové analýzy.

O společnosti Coloseum Restaurants

Společnost Coloseum Restaurants s.r.o. vznikla v roce 1995 jako Bakare Gastroservis, kdy byla otevřena první restaurace Pizza Coloseum v Praze. Od svého založení postupně rozšiřovala svoje aktivity a počty provozních jednotek pod značkami Pizza Coloseum, Restaurace Jarmark, Coloseum Catering, Restaurace a Pivovar U Bezoušků a v neposlední řadě také Pension Coloseum. V současné době zaměstnává Coloseum Restaurants více cca 200 pracovníků. Více na www.pizzacoloseum.cz.

O společnosti J.K.R.

Společnost J.K.R. je s produkty Byznys ERP předním českým dodavatelem podnikových informačních systémů. Byla založena v roce 1991 v Příbrami, dnes působí po celé ČR a na Slovensku. S obratem přes 125 milionů korun a s více než stovkou zaměstnanců patří mezi největší ryze české softwarové firmy v České republice. Více informací naleznete na www.jkr.eu.

O systémech Byznys ERP

Podnikové informační systémy Byznys ERP mají za sebou v České republice a na Slovensku více než 1 500 instalací v nejrůznějších oblastech podnikání. Mezi zákazníky figurují například Autometal, Belet, Canaria Travel, Central Group, Český svaz ledního hokeje, Dopravní podnik města Pardubic, ESO travel, Humi Outdoor, Integra Group, Jednota České Budějovice, Kasalova pila, Letiště Brno, Marimex, Newton Media, Nohel Garden, Ravak, Ryor, Sapho, Veskom, Vltava-Labe-Press. Pro další informace navštivte www.byznys.eu.