K2 atmitec představí novou verzi Informačního systému K2

Ostrava, 22. 10. 2013 – Nová verze Informačního systému K2 se bude jmenovat PORTAL. Oficiální uvedení na trh je v plánu 1. listopadu 2013, svým zákazníkům ji společnost K2 atmitec představí na pravidelné podzimní konferenci 30. a 31. října v Brně. (TZ)

Informační systém K2 se rozrostl v bohatý firemní informační portál, přes který lze přistupovat ke všem důležitým firemním datům – od počítače ve vaší pracovní kanceláři, přes webového klienta z notebooku na cestách nebo přes chytré telefony a tablety úplně odkudkoli,“ říká Mgr. Marek Kučera MBA, výkonný ředitel společnosti K2 atmitec.

K2 PORTAL se dočkal výrazného grafického faceliftu, který je prvním krokem ke sjednocení uživatelského rozhraní napříč všemi platformami a zařízeními. Důraz přitom nebyl kladen jen na vizuální stránku, ale také na intuitivní ovládání programu a mobilních klientů a aplikací.

Zároveň s novou verzí bude představena první generace K2 eshopu, která umožní přímé propojení informačního systému s internetovým obchodem, a pokročilé analytické nástroje K2 analytics, které budou k dispozici také jako samostatné aplikace pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS.

Mezi největší přínosy nové verze K2 PORTAL patří právě mobilita, u které se vývojáři K2 atmitec zaměřili nejen na užitečné analytické nástroje, ale také na aktivní komunikaci systému s uživateli. „Systém je opravdu živý – chystá pro své uživatele přehledné analýzy a upozorňuje je na důležité změny, úspěchy i situace k řešení. Všechny informace, které budete kdy při práci potřebovat, tak jsou vždy jen pár kliků či doteků daleko,“ dodává Kučera.

###

O společnosti K2 atmitec

Společnost K2 atmitec s.r.o. vznikla v roce 1991 a po dlouholetém působení na trhu informačních technologií patří mezi přední výrobce a dodavatele informačních systémů. Postupem času společnost rozšířila pole své působnosti a nyní se na trhu profiluje jako dodavatel komplexních ICT řešení šitých na míru zákazníka. Společnost zaměstnává špičkové programátory, vysoce kvalitní projektové manažery a konzultanty, kteří profesionálně řídí implementaci do prostředí zákazníka. V současnosti pracuje jen s IS K2 více než 15 000 uživatelů v rozmanitých společnostech v různých zemích světa.