Přidte na MS Fest, jednu z největších českých technických konferencí tohoto roku

Dovolujeme si vás pozvat na jednu z největších českých technických akcí tohoto roku. Dvoudenní konference MS Fest 2013 se bude konat 2. – 3. listopadu v Praze a 30. 11. – 1. 12. v Ostravě. (TZ)

Bohatý program nabídne přes 40 přednášek z oblasti vývoje aplikací pro desktop, web i pro mobilní zařízení. Bloky přednášek budou věnované cloudu, databázím, nebo správě systémů a serverů. Podíváme se na vývoj aplikací pro mobilní telefony nebo mikročipové počítače, k vidění a osahání bude i 3D tiskárna. Na účastníky čekají i méně technicky orientované přednášky – o tom, jak si dobře plánovat čas, jak řídit tým, nebo jak co nejlépe přednášet.

V bloku věnovaném webovému vývoji na vás čekají přednášky o responzivním webdesignu, technologii Typescript, Knockout JS a ASP.NET Web API, nebo ASP.NET MVC 5. Přivítáme i zahraniční přednášející, o podpoře dotyků na webu popovídá Tomaž Ščavničar ze Slovinska, systému Windows Embedded Automotive se bude věnovat Paul McDaniel z USA, jak fungují vývojové týmy v Microsoftu popíše Andrei Liahuski.

Akci organizuje sdružení studentů vysokých škol a členové programu Microsoft MVP. Česká pobočka Microsoftu figuruje v roli partnera a sponzora. Tento rok MS Fest bez výhrad supluje konferenci TechDays či Developer Days.

Vstupné na konferenci je zdarma, je pouze nutná předchozí registrace. V sobotu večer se bude konat afterparty. Pro účastníky bude také připraveno několik soutěží, o telefony Nokia Lumia 820 a 920.

Registrujte se zdarma na ms-fest.cz

Kontakt: http://www.ms-fest.cz/