T-Mobile představí NAŠIM pro radost

Praha, 29. října 2013 – T-Mobile spouští pro své zákazníky v předvánočním období ochutnávku nového programu výhod s názvem Našim pro radost. Program nahrazuje dosavadní Kouzelné úterky a přináší celou řadu různých výhod – procentní slevy z celého nákupu či z konkrétních produktů, nabídky 1+1 zdarma a další. Nová nabídka je určena všem klientům operátora, kteří využívají mobilních hlasových služeb – ať už s předplacenou kartou Twist či se smlouvou, a startuje 1. listopadu.  (TZ)

„Zákazníci již od kampaně s lázeňskou tématikou volali po změně. My jsme na jejich výzvu k přepracování systému výhod přistoupili, a připravili jsme nový koncept. Program nyní klienti mohou využít kdykoli, nebudou již tedy omezeni pouze úterkem a nabídka bude velmi pestrá – vybere si opravdu každý,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu pro rezidentní segment, a dodává: „Ještě před Vánocemi spustíme přes dvacet zajímavých nabídek. Další atraktivní značky, které zpřístupní zákazníkům spoustu skvělých zážitků a výhod, přijdou po Vánocích a my věříme, že se bude opravdu nač těšit.

JAK TO BUDE FUNGOVAT?

Obchodní partneři poskytnou zákazníkům T-Mobile různé typy slev, a to buď z celého nákupu, nebo z konkrétních produktů či výrobky na bázi 1+1 zdarma. Princip bude jednoduchý, není potřeba se nikde registrovat – klient si objedná slevový kód podle vybraného partnera přímo v mobilním telefonu na portále www.nasimproradost.cz. Ten mu následně dorazí zdarma formou SMS přímo na mobil. Nechybí datové připojení na server www.nasimproradost.cz z mobilního telefonu s jakýmkoliv tarifem T-Mobile zcela zdarma.

Slevy mají různou dobu platnosti – vždy podle konkrétního obchodního partnera. O době platnosti slevy bude zákazník rovněž informován v SMS s kódem. Podrobný postup uplatnění slevového kódu pak bude detailně popsán na stránce vybrané nabídky.

NA CO SE MOHOU ZÁKAZNÍCI TĚŠIT?

Zákazníci se pro začátek mohou těšit na slevy u více jak dvaceti nabídek. Klienti tak ještě před Vánocemi mohou využít nejen zajímavých slev v obchodech s hračkami Sparkys, s oblečením a sportovním vybavením A3 SPORT, ale i široké nabídky od dodavatelů Electro World, SCANquilt, Walmark, FAnn parfumerie, Costa Coffee, Litex, Ugova čerstvá šťáva, Tchibo, Cestovní kancelář FISCHER a ADVENTURA, Activáček.cz, Chefparade, COMFOR nebo IBTravel, který je jeden ze dvou autorizovaných prodejců zájezdů na Olympiádu do Soči, a mnoho dalších.

Sám operátor zachová nejoblíbenější výhodu z Kouzelných úterků, která měla statisíce příznivců zejména z řad předplacenkářů – nadále tak bude poskytovat Internet v mobilu v úterý zcela zdarma a rovněž SMS do sítě T-Mobile za poloviční cenu. Tyto bonusy je možné objednat prostřednictvím bezplatné SMS odeslané ve tvaru PRORADOST SMS nebo PRORADOST INTERNET na číslo 4603 (či 4644 pro firemní klientelu).

Spuštěním nového benefitního systému dojde k logickému ukončení nabídky Kouzelných úterků. Ty bude možné využít naposledy právě dnes, tedy 29. října 2013. Zákazníci, kteří Kouzelné úterky využívali, budou o tomto kroku informováni prostřednictvím SMS.

Více na www.nasimproradost.cz.

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996. K 30. červnu 2013 společnost obsluhovala téměř 5,7 milionu mobilních zákazníků a zůstává tak jedničkou na českém mobilním trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem: vedle mobilních a fixních telekomunikačních služeb nabízí ICT služby a satelitní T-Mobile Televizi.

T-Mobile se dlouhodobě zaměřuje na kvalitu svých služeb. Nezávislé testy opakovaně potvrzují, že T-Mobile je leaderem v kvalitě jak v oblasti 2G a 3G (UMTS FDD) dat, tak i v případě hlasových služeb v síti GSM. Od svého založení společnost klade důraz také na vynikající péči o své zákazníky a korektní chování k obchodním partnerům, zaměstnancům a životnímu prostředí. T-Mobile je mimo jiné držitelem ocenění Zaměstnavatel roku i desetiletí, Firma roku: Rovné příležitosti či ceny Via Bona za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví. V roce 2012 časopis World Finance vyhlásil T-Mobile Czech Republic Nejlepším mobilním operátorem ve východní Evropě.

T-Mobile je členem mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom. Zákazníci díky mezinárodnímu zázemí mohou v zahraničí počítat s dostupností služeb, na něž jsou zvyklí z domova, či využít jednotné a velmi výhodné ceny za volání.

Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz.