CZC.cz nabízí osobní odběr zdarma již na 50 místech

Zákazníci CZC.cz si mohou své předvánoční objednávky vyzvednout už na 50 místech v České republice. Před týdnem vznikla pobočka v Berouně, první listopadový den v Břeclavi a jubilejní padesátá se otevírá dnes v Novém Jičíně. Všechny pobočky samozřejmě nabízí osobní odběry bez poplatku, tuto formu doručení zboží volí přes 76 % zákazníků CZC.cz. (TZ)

Růst sítě kamenných obchodů CZC.cz souvisí s partnerským programem, který zapojuje zavedené regionální prodejce počítačů a elektroniky. „Díky tomu jsme jen za září a říjen otevřeli devět poboček. S dnes otevřenou prodejnou v Novém Jičíně tak můžeme oslavit rovnou padesátku výdejních míst,“ uvedl marketingový ředitel CZC.cz Marek Šalanda.

Fungující spolupráce

Partnerský program funguje již rok a půl a za tu dobu vzniklo už 36 poboček CZC.cz partner. „Od myšlenky partnerské sítě nás zpočátku kolegové od konkurence zrazovali, ale my projektu věřili“ řekl ředitel pro strategie a rozvoj CZC.cz Zdeněk Michálek.

Za dobu fungování programu se díky zkušenostem proces realizace nových poboček vyladil a výrazně zrychlil. „Když se ohlédnu zpět, musím prvním partnerům poděkovat za jejich toleranci. Ne vše bylo na začátku jednoduché,“ podotkl Michálek. Dodal, že zájem lokálních prodejců o partnerství byl velký už od počátku a stále trvá. Cílem internetového obchodu je už od startu programu mít pobočku v každém okresním městě.

Prodejci, kteří se stali součástí sítě CZC.cz partner, nabízí kromě standardních služeb CZC.cz i vlastní doplňkový prodej zboží či třeba opravy elektroniky. „Myslíme si, že to hlavní, co naši partneři oceňují, je síla značky CZC.cz a zároveň možnost zachovat nabídku služeb, na které jsou jejich zákazníci zvyklí,“ vysvětlil Michálek.

O společnosti CZC.cz:

CZC.cz s.r.o. patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou v České republice, což dokazuje i úspěch v hlasování o nejoblíbenější e-shop ShopRoku 2013 a 2012. Za 15 let své existence prodal 9 mil. produktů více než 2,5 mil. zákazníkům. CZC.cz je držitelem mnoha ocenění a certifikátů, od Křišťálové lupy 2006 a 2007, certifikátů Gold Partner Microsoft či HP až po certifikát výjimečnosti společnosti TÜV SUD Czech či loga SOAP Sdružení na ochranu spotřebitelů. CZC.cz je ryze česká firma a zaměstnává přes 130 zaměstnanců (více na www.czc.cz). Posláním firmy je pomáhat lidem bezstarostně objevovat a pořizovat si nové technologie.