MSI R9 270 GAMING přichází na trh

Společnost MSI dnes uvedla nejnovější přírůstek do rodiny herních produktů, grafickou kartu MSI R9 270 GAMING. Grafika postavená na novém čipu AMD R9 270 (kódové označení Curacao Pro) je osazena populárním chladičem Twin Frozr IV Advanced. Série grafických karet MSI GAMING si vydobyla skvělou pověst a chválu od médií i hráčů za skvělý výkon, perfektní chlazení a tichý provoz. (TZ)

Boost frekvence karty MSI R9 270 GAMING je až 975 MHz a je vybavena 2 GB rychlých pamětí GDDR5. Dodávaná aplikace MSI Gaming App umožňuje hráčům snadno ovládat nastavení grafiky pouhým výběrem některého ze tří přednastavených výkonnostních profilů. Nemusí se tak zabývat složitostmi přetaktování a mohou se plně soustředit na herní vřavu a maximální výkon ve hrách. Bez ohledu na zvolený provozní režim maximální stabilitu karty zaručují špičkové součástky MSI Military Class 4.

Výhody MSI GAMING

Řada produktů MSI GAMING je navržena speciálně pro hráče, kteří tak získávají kvalitu, na kterou se mohou plně spolehnout. U grafických karet to znamená, že dostanete nejlepší dostupné chlazení a komponenty, které se postarají o to, aby grafika zůstala chladná a stabilní bez ohledu na to, jak dlouhé a náročné jsou vaše herní seance. Chladič Twin Frozr IV Advanced je neuvěřitelně tichý a přitom udržuje vynikající teploty karty. Prvotřídní komponenty Military Class 4 jsou navrženy tak, aby byly stabilní i v extrémních podmínkách. Aplikace MSI Gaming App umožňuje uživateli vybrat tichý, herní nebo OC provozní režim karty a dle potřeby zvolit maximální výkon nebo naopak tišší provozní vlastnosti karty.

Technické údaje

Název R9 270 GAMING
GPU AMD R9 270 (CuracaoPro)
Procesory 1280
frekvence 900 MHz (základ) / 975 MHz (Boost)
Paměťkapacita/takt 2048 MB/5600 MHZ
Paměťtyp/sběrnice GDDR5/256bit
Konektory DL-DVI-D/DL-DVI-I/HDMI/DisplayPort
Rozměry 256 × 127 × 34 mm

O společnosti

MSI se pyšní více než dvacetiletou zkušeností v navrhování a výrobě IT produktů s vysokým výkonem. MSI se zaměřuje především na design a výrobu notebooků, kde se soustředí především na herní segment. Herní notebooky MSI jsou pověstné svou kvalitou a bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. MSI dále navrhuje a vyrábí špičkové, spolehlivé a maximálně výkonné základní desky, grafické karty, spotřební elektroniku a periferie. S certifikací ISO 9001 a ISO 14001 poskytují výrobky MSI nejvyšší výkon a spolehlivost.

Naše výrobky dodáváme prostřednictvím místních poboček v Holandsku, Srbsku, Německu, Itálii, Polsku, Francii, Rusku, Taiwanu, USA, Kanadě, Brazílii, Japonsku, Číně, Korei, Austrálii, Velké Británii a Indii. MSI dodává své produkty distributorům, výrobcům PC a systémovým integrátorům. Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách cz.msi.com.