Okamžitá úspora peněz s termohlavicí ATV-1

Holešov, 15. 11. 2013 – společnost ELKO EP, lídr v oblasti chytrých elektroinstalací má ve své nabídce výrobek, který představuje ten nejrychlejší a nejlevnější způsob jak ušetřit za topení. (TZ)

Úsporná termostatická hlavice ATV-1 přináší revoluci v úspoře finančních prostředků za vytápění. Je zcela nezávislá na jakýchkoli dalších zařízeních, jednoduše ji našroubujete na radiátor, vložíte baterie, nastavíte program a o ostatní už se postará sama. Umožňuje nastavení týdenního programu, funkce „otevřené okno“, uzavře ventil topení při detekci náhlé změny teploty. Je možné ji zablokovat proti nežádoucí manipulaci, naprogramovat prázdninový režim a další užitečné funkce.

     Digitální termohlavice je určena pro regulování topných těles a především radiátorů. Rychlá a jednoduchá instalace, až osm individuálně programovatelných spínacích časů na den, velmi tichý chod a životnost baterie až 5 let z ní činí ideální zařízení pro úsporu peněz. Nastavení ATV-1 se provádí dvěma způsoby, manuálně nebo pomocí USB adaptéru, který je možné dokoupit. Více informací na www.elkoep.cz.

Technické parametry

Provozní napětí:        3 V / DC (2 AA baterie 1.5 V / DC AA)

Teplotní rozsah:        + 8 až +28 °C

Barva:                           Bílá

Rozměr (D x Š x H):  76.5 x 53.5 x 63 mm

Provedení:                  Termostatické směšovací ventily, elektronické

###

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz, vše o produktu iNELS je na www.inels.cz nebo na https://www.facebook.com/#!/iNELSJednouNohouDoma